Sakrament Bierzmowania 11.05.

11 maja o 17.00 Młodzież naszej Parafii przyjmie Sakrament Bierzmowania z rąk J.E. Ks. Biskupa Henryka Wejmana.

Przygotowanie modlitewne do przyjęcia tego sakramentu przeżywać będziemy od poniedziałku do środy na Nabożeństwach Majowych i Mszach Św. a próby przed jego przyjęciem po Mszy Św.

Próba generalna przed Sakramentem Bierzmowania ze Świadkami będzie miała miejsce w środę po Mszy Św. wieczornej ok. 18.30.

Spowiedź przed Bierzmowaniem dla Kandydatów, Świadków i ich Rodzin będzie od poniedziałku do środy od 17.30.

Bierzmowanie jest wydarzeniem budującym całą naszą wspólnotę parafialną, więc do uczestnictwa we Mszy Św. na, której zostanie ono udzielone zapraszamy wszystkich Parafian, a nie tylko związanych z przyjmującymi ten sakrament.

Tego dnia Nabożeństwo Majowe odprawimy o 16.30, bezpośrednio przed Mszą Św.