Drodzy Bracia i Siostry we wspólnocie parafialnej w Lipianach.

Wdzięczny Bogu za dar powołania mam zaszczyt zaprosić WSPÓLNOTĘ PARAFIALNĄ W LIPIANACH na uroczystą Eucharystię, która odbędzie się 11 czerwca 2016 r.  o godz. 10:00 w Bazylice Archikatedralnej w Szczecinie, podczas której przyjmę z rąk JE Ks. Abpa Andrzeja Dzięgi sakrament święceń prezbiteratu.

Mszę Świętą Prymicyjną sprawował będę 12 czerwca 2016 r.  o godz 11:30 w naszym Kościele Parafialnym w Lipianach. Zapraszam wszystkich na godz. 11:00 pod mój dom przy ul. Jedności Narodowej 46, skąd wyruszymy wspólnie w procesji do Kościoła.

Z całego serca chciałbym już dzisiaj podziękować Wam za wszystko co dla mnie uczyniliście i czynicie nadal na mojej drodze powołania, nade wszystko za modlitwę. Każdego z Was noszę w sercu i zawierzam w swoich modlitwach Bożemu Miłosierdziu.

Z Chrystusowym pozdrowieniem:

Dk. Paweł Kuchnicki