II etap nagłośnienia Kościoła do dnia 24.04.2016

Informujemy, że w ubiegłym tygodniu z kwesty na nagłośnienie wpłynęło  łącznie  2 490 zł;

I tak:

Wspólnota  mieszkaniowa „Alternatywa”, Pl. Wolności i ogólna zbiórka – 750 zł ( kwestowała p. Przybyła Zofia )

Ks. Proboszcz przekazał kwotę 1 190 zł, jest to zbiórka od mieszkańców ;

- ul. Żeromskiego, ul. Wodnej, budynków Spółdzielni, osób prywatnych, naszych Apostołów i ich żon.

Pan kościelny przekazał  kwotę 550 zł, jest to dar od parafian z ulic:

- ul. Pyrzycka -  400 zł (kwestowała p. Wróbel Bronisława ), ul. Jed. Narodowej, ul. Górnej i ul. Pl. Wolności.

Stan konta nagłośnieniowego na dzień 24.04.2016 to: 15 053 zł  27 gr. i  0,13 €.

Jednocześnie  informujemy, że złożyliśmy oficjalnie zamówienie na zakup zestawów głośnikowych, które są już na etapie końcowej realizacji i w związku z posiadaniem  większej ilości środków, została podjęta decyzja o budowie nowej instalacji do podłączenia zestawów nagłaśniających oraz zakupienia dodatkowego sprzętu mikrofonowego.

O dalszych poczynaniach w sprawie nagłośnienia naszej Świątyni będziemy informować na bieżąco.