REMONT W NASZYM KOŚCIELE

W naszym kościele od grudnia ubiegłego roku trwa remont polichromowanego wyposażenia kościoła (sklepienie polichromowane, empora chórowa i empory boczne w transepcie)

Z remontem tym związane są pewne utrudnienia dla uczestników nabożeństw ze względu na rozstawione na znacznej powierzchni rusztowania. Jednak warto znosić przez pewien czas te niedogodności gdyż po zakończeniu remontu cieszyć się będziemy widokiem pięknie odrestaurowanego sklepienia. Na załączonych zdjęciach można zauważyć różnicę między starą częścią sklepienia a odnowioną. Pieniądze na ten cel tj. ok. 1.073 000 zł nasza parafia otrzymała w ramach projektu Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej w Szczecinie w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko na lata 2014 - 2020.

Ewa Denisewicz