INTENCJE MSZALNE 14.07.2024 r. – 21.07.2024 r.
NIEDZIELA – 14 LIPCA – XV Niedziela Zwykła
8.00 +Joanna, Józef, Zbigniew, Henryk Sabacińscy
9:30 +Kazimiera i Tadeusz Kulawiak, Jan Sochacki
11:00 +Genowefa, Stanisława, Piotr, Kazimierz Śliż, Jadwiga, Jan Sajewicz, Józefa, Bolesław, Grzegorz Paliwoda, Piotr Rast
12:30 Skrzynka +Jan (41 r. śm.), Władysława, Marianna, Henryk Szczęśniak
18:00 +Marian, Jadwiga, Franciszek Sztuk, Karolina, Adam Czech
PONIEDZIAŁEK – 15 LIPCA - św. Bonawentury
18:00 +Józef Przybyła (8 r. śm.) i ++zm. z Rodziny
WTOREK – 16 LIPCA - NMP z Góry Karmel
18:00 Dziękczynna za 35 lat życia zakonnego s. Misjonarki Beaty, z prośbą o zdrowie i opiekę MB na dalsze lata
ŚRODA – 17 LIPCA
18:00 1. Dziękczynna za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo dla członkiń III Róży ŻR i ich rodzin, 2. O Boże bł. na szczęśliwe żniwa, 3. O zdrowie, Boże bł., łaski i opiekę MB dla członkiń II Róży żeńskiej i dla członków IX Róży męskiej ŻR oraz dla ich rodzin, 4. Dziękczynna za szczęśliwą operację syna Krzysztofa, z prośbą o zdrowie i opiekę MB, 5. O Boże bł. i zdrowie dla Elżbiety Stankiewicz z ok. 70 r. ur., 6. Dz-bł. z prośbą o zdrowie i Boże bł. w pracy dla Pawła i Anny oraz o opiekę MB dla całej rodziny, 7. O Boże bł., zdrowie, opiekę MB dla Iwony Możdżeń (int. od Anny i Marka), 8. O potrzebne łaski i zdrowie dla Marii i Mateusza, 9. O Boże bł. i opiekę MB dla Dymitra, który walczy na Ukrainie, 10. O łaskę zdrowia dla Adama i Henryka, 11. O Boże bł. i opiekę MB dla Grażyny i Jej Bliskich oraz Bożeny, 12. O Boże bł. i opiekę MB dla nowo ochrzczonego Lucjana
CZWARTEK – 18 LIPCA
18.00 +Bolesław i Florentyna Resiak
PIĄTEK – 19 LIPCA
18:00 1. +Tomasz Muzia (9 r. śm.) i ++zm. z rodzin Strączek, Muzia i Kruk, 2. +Stanisław Maruszczak (30 d. p.p.), 3. ++zm. z II Róży żeńskiej i z IX Róży męskiej ŻR i ++zm. z ich rodzin, 4. +Czesław, Mirosław, Antoni Samoćko, 5. Weronika, Halina, Józef Malman, 6. +Jadwiga Sztuk (49 r. śm.), Stanisław Winnik (33 r. śm.), ++zm. z Rodzin Sztuk i Winnik, 7. +Ks. Jan, +Ks. Paweł, +Ks. Eugeniusz, +Ks. Piotr, +Marian, ++zmarli Kapłani pracujący w naszej Parafii, 8. +ks. Jan Faron, 9. Dusze w czyśćcu cierpiące
SOBOTA – 20 LIPCA
18:00 +Andrzej Możdżeń
NIEDZIELA – 21 LIPCA – XVI Niedziela Zwykła
8.00 +Józef Dołęgowski (12 r. śm.)
9:30 +ks. Aleksander Juszkiewicz
11:00 +Maria Stefaniak (1 r. śm.)
12:30 Skrzynka +Stefan Gębala (2 r. śm.)
18:00 +Barbara Truszczyńska (35 r. śm.), Wacław i Helena Maliccy
8:00
9:30
11:00
18:00
12:30
7:00
18:00
16:30
(w czasie roku szkolnego)