INTENCJE MSZALNE 07.07.2024 r. – 14.07.2024 r.
NIEDZIELA – 7 LIPCA – XIV Niedziela Zwykła
8.00 +Edward Kot (3 r. śm.)
9:30 +Janina, Zygmunt, Jerzy, Eugeniusz, Danuta, Kazimierz Łukasiewicz, Stanisława Olszówka
11:00 +Anna, Mikołaj Korzeniewicz, Augustyn i Halina Szmaglińscy
12:30 Skrzynka +Jacek i Teresa Stacherzak, Kazimierz i Robert Kuczyńscy
18:00 +Anna Kruk (int. od mamy), Danuta, Zenon, Zdzisław Resiak
PONIEDZIAŁEK – 8 LIPCA - św. Jana z Dukli
18:00 +Ireneusz Boguszewski (5 r. śm.)
WTOREK – 9 LIPCA
18:00 +Gertruda, Władysław, Janina, Henryk Ławniczak, Grzegorz, Franciszka, Krystyna, Maria, Wanda Lipińscy, Jan, Katarzyna, Mariola Jaroszonek
ŚRODA – 10 LIPCA
18:00 1. O zdrowie, Boże bł., łaski i opiekę MB dla Łukasza Drozdowskiego z ok. 28 r. ur., 2. Dz-bł. z prośbą o zdrowie i Boże bł. w pracy dla Pawła i Anny oraz o opiekę MB dla całej rodziny, 3. O Boże bł., łaski, zdrowie i opiekę MB dla Felicji Łucji Bruckiej z ok. 86 r. ur., 4. O potrzebne łaski i zdrowie dla Marii i Mateusza, 5. O Boże bł. i opiekę MB dla Dymitra, który walczy na Ukrainie, 6. O łaskę zdrowia dla Adama i Henryka, 7. O Boże bł. i opiekę MB dla Grażyny i Jej Bliskich oraz Bożeny, 8. O Boże bł. i opiekę MB dla nowo ochrzczonego Wiktora
CZWARTEK – 11 LIPCA - św. Benedykta
18.00 Za ofiary Rzezi Wołyńskiej
PIĄTEK – 12 LIPCA - św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu
18:00 1. +Lech Osmolak (30 d. p.p.), 2. +Krystyna Szympel, 3. +Apolonia (3 r. śm.), i Zygmunt Reszelewscy, Franciszka i Antoni Nowak, 4. +Leszek Sacharczuk, 5. +Ks. Jan, +Ks. Paweł, +Ks. Eugeniusz, +Ks. Piotr, +Marian, ++zmarli Kapłani pracujący w naszej Parafii, 6. +ks. Jan Faron, 7. Dusze w czyśćcu cierpiące
SOBOTA – 13 LIPCA - św. Andrzeja Świerada i Benedykta
18:00 Za dusze w czyśćcu cierpiące
NIEDZIELA – 14 LIPCA – XV Niedziela Zwykła
8.00 +Joanna, Józef, Zbigniew, Henryk Sabacińscy
9:30 +Kazimiera i Tadeusz Kulawiak, Jan Sochacki
11:00 +Genowefa, Stanisława, Piotr, Kazimierz Śliż, Jadwiga, Jan Sajewicz, Józefa, Bolesław, Grzegorz Paliwoda, Piotr Rast
12:30 Skrzynka +Jan (41 r. śm.), Władysława, Marianna, Henryk Szczęśniak
18:00 +Marian, Jadwiga, Franciszek Sztuk, Karolina, Adam Czech
8:00
9:30
11:00
18:00
12:30
7:00
18:00
16:30
(w czasie roku szkolnego)