INTENCJE MSZALNE 02.06.2024 r. – 09.06.2024 r.
NIEDZIELA – 2 CZERWCA – IX Niedziela Zwykła
8.00 +Stanisława Skoczylas (12 r. śm.), ++zm. z Rodz. Skoczylas, Janusz i Alicja Ciepli
9:30 +Stefania, Franciszek, Józef Adamowscy, Anna, Stefan Szadowiak
11:00 +Barbara Kosenda (5 r. sm.)
12:30 Skrzynka +Marian Bubel
18:00 ++Rodzice: Janina (13 r. śm.), Stanisław Gdula, ++Rodzeństwo: Lucyna (11 r. śm.), Henryk, Stanisław, ++Dziadkowie
PONIEDZIAŁEK – 3 CZERWCA - św. Karola Lwangi i Towarzyszy męczenników
7:00 Za dusze w czyśćcu cierpiące
18:00 Dz-bł. z prośbą o Boże bł., łaski, opiekę MB i zdrowie dla Iwony i Sebastiana Drozdowskich z ok. 29 r. ślubu
WTOREK – 4 CZERWCA
7:00 Za Parafian
18:00 Za Ojczyznę, Ojca Św. Franciszka, Radio Maryja i wszystkie dzieła przy nim powstałe. O Błogosławieństwo Boże i opiekę Najświętszej Matki dla o. Dyrektora, wszystkich pracowników duchownych i świeckich oraz ofiarodawców na te dzieła
ŚRODA – 5 CZERWCA - św. Bonifacego
7:00 Za Parafian
18:00 1. Dz-bł. z prośbą o Boże bł., łaski i opiekę MB dla dzieci i wnuków, 2. O Boże bł., łaski i opiekę MB dla Stasia Warakomskiego z ok. 2 r. ur., 3. Dz-bł. z prośbą o Boże bł. i opiekę MB dla ofiarodawców oraz przygotowujących ołtarze przy ul. Armii Krajowej, Szkolnej, Kościuszki i Placu Wolności, 4. O potrzebne łaski i pomyślność w pracy dla Pawła i Anny oraz o opiekę MB dla całej rodziny, 5. Dziękczynna za zdrowie Oliwii, z prośbą o dalszą opiekę MB, 6. O potrzebne łaski i zdrowie dla Marii i Mateusza, 7. O Boże bł. i opiekę MB dla Dymitra, który walczy na Ukrainie, 8. O łaskę zdrowia dla Adama i Henryka, 9. O Boże bł. i opiekę MB dla Grażyny i Jej Bliskich oraz Bożeny
CZWARTEK – 6 CZERWCA
7.00 +Stanisława Nowaczek (1 r. śm.)
18.00 +Tadeusz i Roman Koza, Zofia Gajewska
PIĄTEK – 7 CZERWCA - uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa
7:00 +Piotr (18 r. śm.) i Janina Zienkiewicz, ++zm. z Rodziny
18:00 1. +Robert i Leszek Maryniak, 2. +Zygmunt Najmrodzki (8 r. śm.) i ++zm. z Rodziny, 3. +Józefa (4 r. śm.), Mirosław (15 r. śm.), Lech i Henryk Bajer, 4. +Teresa Gręda (6 m-c po śm.), 5. +Janina Muskała (2 r. śm.) i ++zm. z Rodziny, 6. +Ks. Jan, +Ks. Paweł, +Ks. Eugeniusz, +Ks. Piotr, +Marian, ++zmarli Kapłani pracujący w naszej Parafii, 7. Dusze w czyśćcu cierpiące
SOBOTA – 8 CZERWCA - Niepokalanego Serca NMP
7:00 Za dusze w czyśćcu cierpiące
18:00 +Danuta (4 r. śm.) i Mieczysław Japoł
NIEDZIELA – 9 CZERWCA – X Niedziela Zwykła
8.00 +Małgorzata Kryśków
9:30 +Zofia Roszak (26 r. śm.)
11:00 +Władysław (6 r. śm.), Bronisława, Jan Samoćko, Anna i Jan Straszewscy
12:30 Skrzynka +Stefan i Stanisława Florek, Stanisław Kruczkowski
18:00 +Anna Kruk (int. od mamy)
8:00
9:30
11:00
18:00
12:30
7:00
18:00
16:30
(w czasie roku szkolnego)