OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - 19.05.2024 r.

Uroczystość Zesłania Ducha Świętego

1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła obchodzimy:
    - w poniedziałek 20.05. – uroczystość NMP Matki Kościoła, Głównej Patronki naszej Archidiecezji
    - w czwartek 23.05. – święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana
    - w piątek 24.05. – wspomnienie NMP Wspomożycielki Wiernych
  1. Stowarzyszenie „Zaczynaj” informuje, że podczas ubiegłotygodniowej kwesty przeznaczonej na dalszą renowację naszej świątyni oraz z wpłat na konto remontowe parafii i konto stowarzyszenia zebrano 3292,55 zł. Bóg zapłać za wspieranie tego szczytnego celu.
  1. 30.05. będziemy obchodzili uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – Boże Ciało. Prosimy o przygotowanie ołtarzy, które będą zlokalizowane w tych samych miejscach, co w poprzednich latach. Tego dnia o godz. 11:00 zostanie odprawiona uroczysta Msza św. dla dzieci przeżywających w tym roku rocznicę I Komunii św.
  1. Na Nabożeństwa Majowe zapraszamy codziennie na godz. 17:45. Środowa nowenna do MB Nieustającej Pomocy oraz piątkowa Koronka do Bożego Miłosierdzia w miesiącu maju połączone będą z Nabożeństwem Majowym.
  1. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia obfitości Bożych Łask. Za wszelkie przejawy życzliwości i ofiary – Serdeczne Bóg Zapłać.
  1. W minionym tygodniu odeszli do Pana: +Mieczysław Siemaszko i Bohdan Pakuła. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…