INTENCJE MSZALNE 04.02.2024 r. – 11.02.2024 r.
NIEDZIELA – 4 LUTEGO – V Niedziela Zwykła
8:00 +Lucyna Wieczorek (4 greg.)
9:30 +Elżbieta i Zbigniew Królikowscy
11:00 +Jan Brejczak (1 r. śm.)
12:30 Skrzynka +Jan Malicki (4 r. śm.), ++zm. Rodzice z obojga stron
18:00 +Małgorzata Kryśków
PONIEDZIAŁEK – 5 LUTEGO - św. Agaty
7:00 +Lucyna Wieczorek (5 greg.)
18:00 +Michał Czak (32 r. śm.)
WTOREK – 6 LUTEGO - św. Pawła Miki i Towarzyszy
7:00 +Lucyna Wieczorek (6 greg.)
18:00 Za Ojczyznę, Ojca Św. Franciszka, Radio Maryja i wszystkie dzieła przy nim powstałe. O Błogosławieństwo Boże i opiekę Najświętszej Matki dla o. Dyrektora, wszystkich pracowników duchownych i świeckich oraz ofiarodawców na te dzieła
ŚRODA – 7 LUTEGO
7:00 +Lucyna Wieczorek (7 greg.)
18:00 1. Dziękczynna za zdrowie i opiekę MB nad Marianną, 2. O Boże bł., łaski, zdrowie i opiekę MB dla członkiń IV Róży ŻR i ich rodzin, 3. O zdrowie i opiekę MB w pokonywaniu choroby, 4. O zdrowie i opiekę MB dla Hani, 5. O łaskę zdrowia, Boże bł. i opiekę MB dla rodziny Krzepkowskich, 6. O zdrowie i opiekę MB dla Barbary, 7. Dziękczynna za zdrowie Oliwii, z prośbą o dalszą opiekę MB, 8. O potrzebne łaski, zdrowie dla Marii i Mateusza, 9. O Boże bł. i opiekę MB dla Dymitra, który walczy na Ukrainie, 10. O łaskę zdrowia dla Adama i Henryka, 11. O Bł. Boże, łaski, zdrowie i opiekę MB dla Grażyny i Jej Bliskich oraz Bożeny
CZWARTEK – 8 LUTEGO
7:00 +Lucyna Wieczorek (8 greg.)
18:00 +Kazimierz Hancz i ++zm. z Rodziny
PIĄTEK – 9 LUTEGO
7:00 +Lucyna Wieczorek (9 greg.)
18:00 1. +Janina, Antoni i Henryk, 2. +Witold Łysy (35 r. śm.) i ++zm. z Rodziny, 3. +Marta Górska (4 r. śm.), 4. +Antoni, Stanisława, Zygmunt, Marian Sidorowicz, 5. +Maria Stefaniak i Witold Szymula, 6. +Teresa Gręda (int. od nauczycieli z SP nr 51), 7. +Bartłomiej (5 r. śm.), Jan, Helena Rozmarniewicz, Maria i Ryszard Pętel, Maciej Jurkin, 8. +Piotr Zajkowski, 9. ++zm. członkinie IV i VI Róży ŻR i zm. z ich rodzin, 10. +Józef Przybyła, Ignacy Augustyn, 11. +Zygmunt Krupiński (12 r. śm.), Wanda, Czesław, Anna, Roman i Leszek Góreccy, Janina i Jan Matysiak, Zofia i Tadeusz Jaszkiewicz, Marian Krupiński, 12. +Krystyna Szympel, 13. +Stanisław i Genowefa Pawlik, Janina i Stefan Sokalscy, 14. +ks. Eugeniusz Kawa, Rozalia, Franciszek Statkiewicz, 15. +Henryk (27 r. śm.), Jewdokia (10 r. śm.), Henryk (22 r. śm.), Ryszard (11 r. śm.) Rajkiewicz, 16. +Władysław, Celina (13 r. śm.) Smuga, 17. +Ks. Jan, +Ks. Paweł, +Ks. Eugeniusz, +Ks. Piotr, +Marian, ++zmarli Kapłani pracujący w naszej Parafii, 18. Dusze w czyśćcu cierpiące
SOBOTA – 10 LUTEGO - św. Scholastyki
7:00 +Lucyna Wieczorek (10 greg.)
18:00 +Anna i Karol Obacz, Anna Bednarczyk
NIEDZIELA – 11 LUTEGO – VI Niedziela Zwykła
8:00 +Lucyna Wieczorek (11 greg.)
9:30 +Zofia (6 r. śm.) i Mieczysław Pietruszkiewicz
11:00 +Jadwiga (1 r. śm.) i Jan Sajewicz
12:30 Skrzynka O zdrowie i Boże bł. dla Stanisławy z ok. 86 r. ur.
18:00 +Maciej Zubik
8:00
9:30
11:00
18:00
12:30
7:00
18:00
16:30
(w czasie roku szkolnego)