INTENCJE MSZALNE 07.05.2023 r. – 14.05.2023 r.
NIEDZIELA – 7 MAJA – V Niedziela Wielkanocna
8.00 +Stanisława i Eugeniusz Kazimierscy, Józef Kraś
9:30 +Izabella Rola (7 greg.)
11:00 +Anna Kruk (int. od mamy)
12:30 Skrzynka +Aleksandra i Stanisław Wójtowscy, Zygmunt Świder
18:00 +Stanisława i Edmund Spławscy
PONIEDZIAŁEK – 8 MAJA - uroczystość św. Stanisława
7:00 +Izabella Rola (8 greg.)
18:00 +Stefan Kiwała (2 r. śm.)
WTOREK – 9 MAJA
7:00 +Maria, Jan, Tadeusz Kubiak
18:00 +Izabella Rola (9 greg.)
ŚRODA – 10 MAJA
7:00 +Izabella Rola (10 greg.)
18:00 1. O Boże bł., zdrowie i opiekę MB dla członkiń III Róży ŻR i ich rodzin, 2. O Boże bł., łaski, zdrowie i opiekę MB dla Anny z ok. 40 r. ur., 3. Dziękczynna za opiekę i zdrowie Marianny, 4. O zdrowie dla Lidii, 5. O Boże bł., zdrowie i opiekę MB dla Wiktorii Najmrodzkiej z ok. 2 r. ur., 6. Dziękczynna za uzdrowienie Stasia, 7. Dziękczynna za przeżycie trudnego tygodnia, z podziękowaniem za wszystkich, którzy wspierają w modlitwie i czynach, 8. O Boże bł. i opiekę MB dla syna Pawła i jego rodziny, 9. O pokój i ochronę Polski przed działaniami wojennymi na jej terenie, 10. O zdrowie i Boże bł. dla Stanisławy, Arkadiusza, Pawła i wnuków, 11. O potrzebne łaski i opiekę MB dla Pawła, 12. O łaskę zdrowia i opiekę MB dla Oliwii, 13. O Boże bł. i opiekę MB dla Dymitra, który walczy w obronie Ukrainy, 14. O łaskę zdrowia dla Adama i Henryka, 15. O Bł. Boże, łaski, zdrowie, opiekę MB dla Grażyny i Jej Bliskich, Bożeny oraz o zdrowie dla Marii, 16. O potrzebne łaski, zdrowie dla Marii i Mateusza, 17. O Boże bł. i opiekę MB dla ks. Marcina z ok. 14 r. święceń kapłańskich, 18. O Dary Ducha Św. przez wstawiennictwo NMP
CZWARTEK – 11 MAJA
7:00 +Lucyna Wieczorek (6 m-c po śm.)
18:00 +Izabella Rola (11 greg.)
PIĄTEK – 12 MAJA
7:00 +Izabella Rola (12 greg.)
18.00 1. +Kazimierz Zawadzki (3 r. śm.), 2. +Wiera Sienkiewicz (30 d. p.p.), 3. +Krystyna Szwandt (1 r. śm.), 4. +Jadwiga (3 m-c po śm.) i Jan Sajewicz, 5. +Mariola i Stanisław Klimala, ++zm. z Rodzin Klimala, Ochockich i Gellert, 6. +Władysława i Stefan Hadyniak, Helena i Franciszek Trelka, 7. +Ks. Jan, +Ks. Paweł, +Ks. Eugeniusz, +Ks. Piotr, +Marian, ++Kapłani pracujący w naszej Parafii, 8. Dusze w czyśćcu cierpiące
SOBOTA – 13 MAJA - NMP z Fatimy
7:00 Za dusze w czyśćcu cierpiące
18:00 +Izabella Rola (13 greg.)
NIEDZIELA – 14 MAJA – VI Niedziela Wielkanocna
8.00 +Izabella Rola (14 greg.)
9:30 +Adam i Zofia Górewicz (10 r. śm.)
11:00 W int. dzieci przystępujących do I Komunii Świętej
13:00 (!) Skrzynka O Boże bł., łaski, opiekę MB i zdrowie dla Zofii Rychlik z ok. imienin
18:00 +Krystyna Ryfczak (1 r. śm.)
8:00
9:30
11:00
18:00
12:30
7:00
18:00
16:30
(w czasie roku szkolnego)