INTENCJE MSZALNE 11.09.2022 r. – 18.09.2022 r.
NIEDZIELA – 11 WRZEŚNIA – XXIV Niedziela Zwykła
8.00 +Michał, Władysława, Danuta i Marian Majowicz
9.30 Dz-bł. z ok. 60 r. ur. Marii i 65 r. ur. Wiesława z prośbą o Boże bł., opiekę MB i zdrowie dla nich
11.00 +Marian Kotarski (17 r. śm.)
12.30 Skrzynka +Stanisław i Stanisława, Irena i Zenon Konowalczyk
18.00 +Barbara Resiak
PONIEDZIAŁEK – 12 WRZEŚNIA
7.00 +Stanisława; dusze w czyśćcu cierpiące
18.00 +Stanisław i Genowefa Pawlik
WTOREK – 13 WRZEŚNIA - św. Jana Chryzostoma
7.00 +Jerzy Daniel (int. od kuzynki Iwony z Rodziną)
18.00 +Stanisław, Katarzyna, Jan, Stanisław, Franciszek, Genowefa i Marianna Pawlik
ŚRODA – 14 WRZEŚNIA - święto Podwyższenia Krzyża Świętego
7.00 +Wanda Tomborowska
18.00 1. O Bożą opiekę i pocieszenie dla Rodziców opłakujących odejście syna, 2. O zdrowie dla Marianny, 3. O Boże bł., potrzebne łaski i opiekę MB dla wnuczek Joanny i Sylwiany oraz wnuka Maksymiliana, 4. O łaskę zdrowia i opiekę MB dla Oliwii, 5. O łaskę zdrowia dla Adama, 6. O Bł. Boże, łaski, zdrowie, opiekę MB dla Grażyny i Jej Bliskich, Bożeny oraz Marii, 7. O potrzebne łaski, zdrowie dla Marii i Mateusza, 8. O Dary Ducha Św. przez wstawiennictwo NMP
CZWARTEK – 15 WRZEŚNIA - NMP Bolesnej
7.00 +Brat Karol Pietrzak
18.00 +Rozalia Najmrodzka (13 r. śm.)
PIĄTEK – 16 WRZEŚNIA - św. Korneliusza i Cypriana
7.00 Za Parafian
18.00 1. +Izabella Rola (int. od Małgorzaty Matras z Nowego Sącza), 2. +Genowefa Kaniuga (10 r. śm.) i ++zm. z Rodzin Kaniuga i Ziarkowskich, 3. +Wanda Poprawska (30 d. p.p.), 4. +Teofila, Stanisław (61 r. śm.) Janik, 5. +Stanisława Biała (1 r. śm.), Michalina Ptasznik (23 r. śm.), ++zm. z Rodzin Białych i Ptasznik, 6. ++Rodzice: Zofia i Henryk, +Brat Ryszard, Teresa z Rodz. Sztankowskich, Czesław Grochulski, Zofia i Hieronim Jędrzejewscy, 7. +Anna i Jan Miązek (w rocz. śm.), 8. +Stefania Radom, 9. +Lesław, Wioletta, Elżbieta, Dominik i Karol Pietrzak, 10. +Ks. Jan, +Ks. Paweł, +Ks. Eugeniusz, +ks. Piotr, +Marian, ++Kapłani pracujący w naszej Parafii, 11. Dusze w czyśćcu cierpiące
SOBOTA – 17 WRZEŚNIA
7.00 +Arleta, Elżbieta Wróblewska (1 r. śm.)
18.00 +Genowefa (12 r. śm.) i Tadeusz (9 r. śm.) Szabatowscy, ich ++zm. Rodzice, Rodzeństwo i zm. z Rodziny
NIEDZIELA – 18 WRZEŚNIA – XXV Niedziela Zwykła
8.00 Dz-bł. w 70 r. ur. Tadeusza Stawickiego
9.30 +Maria i Czesław Jurkiewicz, Maria i Kazimierz Nasiłowscy
11.00 +Bolesław Lener i ++zm. z Rodz. Lener
12.30 Skrzynka +Wojciech i Jerzy Borowiak
18.00 +Maria, Czesław, Salomea i Feliks Jurkiewicz, Emilia, Stanisław i Franciszka Dobrzyńscy
8:00
9:30
11:00
18:00
12:30
7:00
18:00
16:30
(w czasie roku szkolnego)