OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 22.05.202

VI Niedziela Wielkanocna

1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła obchodzimy:

- we wtorek 24.05. – wspomnienie NMP Wspomożycielki Wiernych

- w czwartek 26.05. – wspomnienie św. Filipa Nereusza, prezbitera

2. W najbliższy piątek rozpoczniemy nowennę przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego, którą odmawiać będziemy w ramach nabożeństw majowych.

3. W następną niedzielę 29.05. będziemy obchodzili uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

4. Na Nabożeństwa Majowe zapraszamy codziennie o 17:45. Środowa nowenna do MB Nieustającej Pomocy oraz piątkowa Koronka do Bożego Miłosierdzia w miesiącu maju połączone będą z Nabożeństwem Majowym.

5. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia obfitości Bożych Łask. Za wszelkie przejawy życzliwości i ofiary – Serdeczne Bóg Zapłać.