OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 24.04.2022 r.

Niedziela Miłosierdzia Bożego

1.W tym tygo dniu w liturgii Kościoła obchodzimy:

- w poniedziałek 25.04. – święto św. Marka Ewangelisty

- we wtorek 26.04. – uroczystość św. Wojciecha biskupa i męczennika, głównego patrona Polski

- w piątek 29.04. – święto św. Katarzyny Sieneńskiej, dziewicy i doktora Kościoła, Patronki Europy

2. Dziś przeżywamy Niedzielę Miłosierdzia Bożego, która kończy Oktawę Wielkanocy czyli jedną wielką trwającą nieprzerwanie osiem dni Uroczystość Zmartwychwstania.

3. W najbliższy wtorek 26.04. o godz. 16:00 ks. Abp Andrzej Dzięga udzieli sakramentu bierzmowania młodzieży z naszej parafii i z parafii w Batowie. W związku z tym we wtorek nie będzie Mszy św. o godz. 18:00. We wtorek biuro parafialne nieczynne.

4. Przyszła niedziela jest pierwszą niedzielą miesiąca. Na zakończenie każdej Mszy św. pokłonimy się przed Najświętszym Sakramentem i odmówimy litanię loretańską do NMP. Nie będzie tego dnia dodatkowego nabożeństwa Majowego o 17:30. Po Mszy św. o godz. 11:00 nastąpi zmiana tajemnic Żywego Różańca.

5. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia obfitości Bożych Łask. Za wszelkie przejawy życzliwości i ofiary – Serdeczne Bóg Zapłać.