OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 24.10.2021 r.

XXX Niedziela Zwykła

1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła obchodzimy:
- w czwartek 28.10. – święto św. Szymona i Judy Tadeusza, Apostołów
2. Stowarzyszenie „Zaczynaj” informuje, że podczas ubiegłotygodniowej kwesty na spłatę kredytu zaciągniętego przez Parafię w związku z remontem naszego kościoła oraz z wpłat na konto remontowe parafii i konto stowarzyszenia zebrano 3846,50 zł i 18,50€. Bóg zapłać za wspieranie tego szczytnego celu.
3. Na nabożeństwa różańcowe zapraszamy codziennie do niedzieli włącznie o godz. 17:30. Różaniec dla dzieci – w środy o godz. 17:00, a dla młodzieży – w czwartki również o godz. 17:00.
4. W październiku środowa Nowenna do MB Nieustającej Pomocy połączona jest z nabożeństwem różańcowym, a w piątki polecamy Miłosierdziu Bożemu naszych zmarłych w modlitwie różańcowej o godz. 17:30.
5. Przy wyjściach z kościoła można zabrać kartki wypominkowe. Prosimy, aby imiona i nazwiska zmarłych wypisywać czytelnie, w mianowniku. Wypełnione kartki można składać w skarbonie umieszczonej przed ołtarzem.
6. Przypominamy o sanitarnych zasadach bezpieczeństwa, czyli obowiązku noszenia w kościele maseczki.
7. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia obfitości Bożych Łask. Za wszelkie przejawy życzliwości i ofiary – Serdeczne Bóg Zapłać.