OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 15.08.2021 r.

Uroczystość Wniebowzięcia NMP

1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła obchodzimy:

- w piątek 20.08. – wspomnienie św. Bernarda, opata i doktora Kościoła

- w sobotę 21.08. – wspomnienie św. Piusa X, papieża

2. Przeżywamy dzisiaj nasz odpust parafialny ku czci NMP Wniebowziętej. Po sumie odpustowej, która będzie sprawowana o godz. 12:00, na Placu Wolności rozpocznie się X Lipiańska Odpustowa Biesiada, której organizatorami są: Parafia, Stowarzyszenie „Zaczynaj” oraz Gmina Lipiany wraz z jednostkami organizacyjnymi. Punktem kulminacyjnym Biesiady będzie koncert zespołu Góralska Hora. Wystąpią również: Lipiańska Kapela Podwórkowa Ferajna Fiera oraz młodzież lipiańska.
Zapraszamy do wspólnej modlitwy i zabawy. Niech Święto Naszej Parafii będzie radosnym dniem dla wszystkich mieszkańców Lipian i naszych Gości.

Nie będzie dzisiaj Mszy św. o godz. 18:00.

3. W środę zapraszamy na Nowennę do MB Nieustającej Pomocy i w piątek na Koronkę do Bożego Miłosierdzia na godz. 18:00.

4. Do sakramentu spowiedzi można przystąpić w dni powszednie przed wieczorną Mszą św

5. Przypominamy o sanitarnych zasadach bezpieczeństwa, tj. konieczności noszenia w kościele maseczki.

6. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia obfitości Bożych Łask. Za wszelkie przejawy życzliwości i ofiary – Serdeczne Bóg Zapłać.