Intencje Mszalne 05.07. - 12.07.2020 A.D.
NIEDZIELA – 5 LIPCA – XIV Niedziela Zwykła
8.00 +Mirosław Skorupski i ++zm. z Rodz.
9.30 +Gertruda, +Władysław, +Janina, +Henryk Ławniczak, +Franciszka, +Grzegorz, +Krystyna, +Maria, +Wanda Lipińscy, +Jan, +Mariola Jaroszonek
11.00 +Marian Gruszczyński - 4 r. śm.
12.30 Skrzynka O nowe powołania do kapłaństwa i życia zakonnego
18.00 +Marian, +Jadwiga, +Franciszek Sztuk, ++zm. z Rodz.
PONIEDZIAŁEK – 6 LIPCA Wsp. Bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy
18.00 +Ireneusz Boguszewski - 1.r.śm.
WTOREK – 7 LIPCA
18.00 Za Ojczyznę, Ojca św. Franciszka, Radio Maryja i wszystkie dzieła przy nim powstałe. O Boże Bł. i opiekę Najświętszej Matki dla o. T. Rydzyka, wszystkich pracowników duchownych i świeckich oraz ofiarodawców na te dzieła.
ŚRODA – 8 - LIPCA Wsp. Św. Jana z Dukli przez.
18.00 1. O Boże Bł., potrzebne łaski i opiekę MB dla Michała i Magdy, 2. Dziękczynna za zdrowie Lidii, 3. O zdrowie dla mamy Zdzisławy i bratowej Urszuli, 4. Dziękczynna za łaskę chrztu św. Doriana Andrzejaka i Jego Bliskich, 5. Dziękczynna w 15. r. ślubu Magdaleny i Sylwestra o potrzebne łaski i Boże Bł. 6. Dziękczynna w 70 r. ur. Krystyny o Boże Bł. i łaski oraz o opiekę Matki Bożej, 7. O zdrowie dla Adama, 8. O Bł. Boże, łaski, zdrowie, opiekę NMP dla Grażyny i Jej Bliskich oraz Izabelli i Bożeny, 9. O potrzebne łaski, zdrowie dla Marii i Mateusza, 10. O Dary Ducha Św. przez wstawiennictwo NMP
CZWARTEK – 9 LIPCA
18.00 +Ryszard Zawadzki – 7.r.śm.
PIĄTEK – 10 LIPCA
18.00 1. +Rozalia, +Mikołaj, +Ludwika, +Piotr Urbanowscy, 2. +Jerzy Buchowski - 30.dz.p.p., 3. +Marianna Karlińska - 30.dz.p.p., 4. +Danuta Dzikowska - 30.dz.p.p., 5. +Danuta Japoł - 30.dz.p.p., 6. +Józefa Bajer - 30.dz.p.p. 7. +Halina Siemińska - 30.dz.p.p., 8. +Ks. Jan, Ks. Paweł, Ks. Eugeniusz, +Marian, ++Kapłani pracujący w naszej Parafii, 9. Dusze w czyśćcu cierpiące
SOBOTA – 11 LIPCA – Święto Św. Benedykta Opata, patrona Europy
18.00 ++ Za Ofiary Ludobójstwa na Wołyniu
NIEDZIELA – 12 LIPCA – XV Niedziela Zwykła
8.00 +Zofia Kozak – 10.r.śm., ++ zm. z Rodziny
9.30 +Anna, +Mikołaj, +Edward, +Łucja Korzeniewicz
11.00 +Teresa - 24.r.śm., +Krzysztof -13.r.śm. Szlezingier
12.30 Skrzynka +Jan Rychlik
18.00 +Jan Sochacki
8:00
9:30
11:00
18:00
12:30
7:00
18:00
16:30
(w czasie roku szkolnego)