Intencje Mszalne 06.01. – 13.01.2019 r.
NIEDZIELA – 6 STYCZNIA – Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli
8.00 +Anna Muzia – 6.greg.
9.30 +Tadeusz, +Franciszka, +Grzegorz, +Krystyna, +Maria Lipińscy, +Arkadiusz Kowalczyk
11.00 +Aniela Kotlarz, ++z Rodziny
12.30 Skrzynka +Wojciech Janik, +Maria Kotlarz
18.00 Dz-Bł. w 25.r. sakramentu małżeństwa Marzeny i Tomasza Kościelnych
PONIEDZIAŁEK – 7 STYCZNIA
7.00 Msza Święta koncelebrowana
1. +Anna Muzia – 7.greg.
2. +Ryszard Zawadzki – w 5 i pół roku po śmierci
WTOREK – 8 STYCZNIA
7.00 Msza Święta koncelebrowana
1. +Anna Muzia – 8.greg.
2. +Krystyna Stemplowska – w 3.r.śm., ++Stemplowscy
ŚRODA – 9 STYCZNIA
7.00 +Anna Muzia – 9.greg.
9.00 Msza Święta z Nowenną do NMP Nieustającej Pomocy
1. O Bł. Boże, łaski, zdrowie dla Krystyny,
2. O łaski, Bł. Boże, opiekę NMP dla Iwony Możdżeń,
3. Dz-Bł. w int. Ewy Szpakowskiej,
4. O Bł. Boże , łaski, zdrowie dla Grażyny i Jej Bliskich,
5. O łaskę zdrowia i potrzebne łaski dla Marii i Mateusza,
6. O łaski I dary Ducha Św. przez wstawiennictwo NMP,
7. O łaskę zdrowia dla Adama,
8. O szczęśliwą operację dla Janka
CZWARTEK – 10 STYCZNIA
7.00 Msza Święta koncelebrowana
1. +Anna Muzia – 10.greg.
2. +Krzysztof Brylewski – w 6.r.śm., ++Brylewscy, ++Domżałowicz
PIĄTEK – 11 STYCZNIA
7.00 +Anna Muzia – 11.greg.
9.00 Msza Święta zbiorowa za zmarłych z Koronką do Bożego Miłosierdzia:
1. +Jan Sajewicz,
2. +Piotr Szczepkowski – w 30.d.p.p.,
3. +Beata Głudkin – w 30.d.p.p.,
4. +Bolesław, +Teresa Ciszewscy, +Piotr Szczepkowski – int. od II Róży Różańcowej Męskiej,
5. +Wanda Szpakowska,
6. +Ks. Józef, +Ks. Jan, +Ks. Paweł, +Ks. Eugeniusz, +Marian, ++Księża pracujący w naszej Parafii,
7. Dusze w czyśćcu cierpiące,
8. +Marek Panicz,
9. +Zbigniew Kowaliński - 10.r.śm.
SOBOTA – 12 STYCZNIA
7.00 Msza Święta koncelebrowana
1. +Anna Muzia – 12.greg.
2. +Zofia Godlewska, +Genowefa Piotrowska, +Czesława Ciołek, +Barbara Bartosz, +Bolesław Godlewski
NIEDZIELA – 13 STYCZNIA – Święto Chrztu Pańskiego
8.00 +Anna Muzia – 13.greg.
9.30 +Bronisława Rutkowska – w 39.r.śm.
11.00 Za Parafian
12.30 Skrzynka +Józefa, +Franciszek Pieczonka
18.00 +Gertruda – w 27.r.śm., +Henryk – w 6.r.śm. Ławnic
8:00
9:30
11:00
18:00
12:30
7:00
18:00
16:30
(w czasie roku szkolnego)