Kapłani z ubiegłych lat

  • Ks. Robert Żołnierzów - 23 sierpnia 2011 - 27 sierpnia 2016
  • Ks. Ryszard Raczkiewicz - 20 sierpnia 2010 - 22 sierpnia 2011
  • Ks. Łukasz Kazimierczak - 19 - 30 lipca 2010 - na zastępstwie.
  • Ks. Piotr Filipowski - 1 maja - 27 sierpnia 2010 - pracował w naszej parafii jako pomoc duszpasterska.
  • Ks. Krzysztof Przybyło – 25 sierpnia 2009 – 1 lipca 2010
  • Ks. Janusz Mieszkowski – 24 listopada 2004 – 25 sierpnia 2009
  • Ks. Przemysław Kluczenko - 24 sierpnia – 24 listopada 2004
  • Ks. Mariusz Szajda - 24 czerwca 2002 - 24 sierpnia 2004
  • Ks. Adam Staśkowiak - 1 lipca 1998 – 24 czerwca 2002
  • Ks. Piotr Gronostaj – 1 lipca 1997 – 1 lipca 1998
  • Ks. Piotr Dzedzej - 30 czerwca 1994 – 1 lipca 1997
  • Ks. Jan Prątnicki – 1 lipca 1992 – 30 czerwca 1994
  • Ks. Bernard Boguszewski - 1 stycznia 1986 - 1 lipca 1992
  • Ks. Janusz Zachęcki - 31 grudnia 1985 - 31 grudnia 1986
  • Ks. Andrzej Tychoniec - 10 lipca 1983 - 31 grudnia 1985
  • Ks. Adam Kwas - 22 czerwca 1980 - 10 lipca 1983
  • Ks. Justyn Leszczewicz - 11 czerwca 1978 - 9 czerwca 1980
  • Ks. Jan Faron - 1 lipca 1974 - 11 czerwca 1978
  • Ks. Jan Rusel - 19 czerwca 1972 - 1 lipca 1974
  • Ks. Józef Król – 1 lipca 1970 – 1 lipca 1971
  • Ks. Maciej Małecki – 29 sierpnia 1969 – 1 sierpnia 1970
  • Ks. Jan Uberman - 1 stycznia 1969 - 1 lipca 1972
  • Ks. Stanisław Goryński – 1 lipca 1967 – 23 sierpnia 1969
  • Ks. Werner Skowronek – 6 kwietnia – 23 czerwca 1967
  • Ks. Aleksander Stokłosa – 28 lutego – 6 kwietnia 1967
  • Ks. Norbert Roj – 19 czerwca 1965 - 2 marca 1967
  • Ks. Zdzisław  Lewicki– 19 czerwca 1965 – 30 grudnia 1968
  • Ks. Wiktor Sobecki– 7 maja - 30 czerwca 1965
  • Ks. Tomasz Tarczyński– 20 czerwca 1963 – 10 maja 1965
  • Ks. Zygmunt Zarada – 19 czerwca 1962 – 3 lipca 1965
  • Ks. Tomasz Symonowicz– 13 maja 1961 – 19 czerwca 1962
  • Ks. Michał Rębisz – 4 czerwca 1960 – 13 maja 1961
  • Ks. Bogusław Troche – 10 lipca 1958 – 4 czerwca 1960
  • Ks. Zygmunt Malicki – 1 lipca 1957 – 10 lipca 1958
  • Ks. Jan Kozieł – 1 września 1955 – 28 czerwca 1957
  • Ks. Jan Głażewski – 8 września 1953 – 1 września 1955