Intencje Mszalne 03.09 -10.09.2017 r.
NIEDZIELA – 3 WRZEŚNIA – XXII Niedziela Zwykła
8.00 + Stanisława Spławska – w 9.r.śm.
9.30 Msza Święta koncelebrowana
1. + Edmund Pożarski – w r.śm.
2. + Wojciech Janik – w 4.r.śm.
11.00 + Bronisława Rutkowska – z ok. imienin, + Bronisława Osmolak – z ok. imienin
12.30 Skrzynka + Stanisława, + Rozalia, + Maria, + Szymon, + Piotr Łucykowie, + Anna, + Szczepan Olejnik
18.00 O Bł. Boże, łaski, zdrowie, opiekę NMP i Św. Patronów dla Teodora - z ok. 80.r.ur.
PONIEDZIAŁEK – 4 WRZEŚNIA
7.00 + Barbara – w 3.r.śm.
9.00 W int. Dzieci, Młodzieży, Rodziców, Nauczycieli, Wychowawców, Katechetów, Pracowników Szkoły na rozpoczęcie Nowego Roku Szkolnego
18.00 + Danuta Wójcicka – z racji urodzin
WTOREK – 5 WRZEŚNIA
7.00 + Dz-Bł. w 30.r. ślubu Aleksandry i Roberta Hawryluków
16.30 Skrzynka Za Parafian
18.00 Za Ojczyznę, Ojca Św. Franciszka, Radio Maryja i wszystkie dzieła przy nim powstałe, o Bł. Boże i opiekę NMP dla O. T. Rydzyka, współpracowników duchownych i świeckich, oraz za ofiarodawców na te dzieła.
ŚRODA – 6 WRZEŚNIA
7.00 + Czesław, + Bernard Kozub, + Maria, +Stefan Pawłowscy, + Tomasz Klimaszewski
18.00 NOWENNA
1. Dz-Bł. w int. nowożeńców Lucyny i Jakuba Kozaków
2. Dz-Bł. w int. nowoochrzczonego Leona Michała Bobowskiego i jego Bliskich
3. Dz-Bł. w int. nowoochrzczonego Jakuba Tomasza Wiechy i jego Bliskich
4. O Bł. Boże dla Julii w 1.r. ur. i jej Bliskich
5. O Bł. Boże, łaski dla Rodziny Jankowskich
6. O łaskę zdrowia dla Adama
CZWARTEK – 7 WRZEŚNIA – Pierwszy Czwartek Miesiąca
7.00 + Władysław Ławniczak – w 20 r. śm.
18.00 Wynagradzająca NSPJ za grzechy własne i świata oraz o powołania kapłańskie, zakonne misyjne i o rozwój III Zakonu Franciszkanów Świeckich
PIĄTEK – 8 WRZEŚNIA – Narodzenie NMP – Matki Bożej Siewnej
7.00 ++ Rodzice: Dominik i Maria
18.00 Msza Święta zbiorowa za Zmarłych z Koronką do Miłosierdzia Bożego
1. + Anna, + Karol Obacz,
2. + Marian Gruszczyński,
3. + Stefan Wieczorek,
4. + Marianna, + Józef Iwankiewicz, + Wiesław Czajkowski,
5. + Andrzej Dębicki – od rodziny Ponikowskich,
6. + Marian Wróbel – w 2.r.śm.,
7. + Janina – w 22.r.śm., + Józef – w 21.r. śm., + Andrzej, + Renata Korpus + Michał, +Władysława, +Marian + Danuta Majowicz,
8. + Irena Pawłowska – w 30.d.p.p.,
9. + Jan Dymkowski – w 30.d.p.p.,
10. + Maria Sobczyk – w 1.r.śm.,
11. + Franciszka, + Antoni Nowak,
12. + Stefan, + Kazimiera Grzywacz, + Stefania, + Jan Lewandowscy,
13. + Kazimierz Zalewski
SOBOTA – 9 WRZEŚNIA
7.00 O szczęśliwy zabieg i powrót do zdrowia dla Bożeny – int. od Mamy
18.00 + Leonora Siemaszko – 4.r.śm.
NIEDZIELA – 10 WRZEŚNIA – XXIII Niedziela Zwykła
8.00 + Michał Majowicz, + Władysława, + Danuta, + Marian
9.30 + Marian Kotarski – w 12.r. śm.
11.00 + Janina Pluta, ++ Resiak, ++ Pluta, ++ Małeccy, ++ Czajkowscy
12.30 Skrzynka + Rychlik, ++ Florek, ++ Kapłani pracujący w naszej Parafii
18.00 + Alfred Sawa - w 3.r.śm., ++ Sawa
8:00
9:30
11:00
18:00
12:30
7:00
18:00
16:30
(w czasie roku szkolnego)