Ogłoszenia duszpasterskie 26.08.2017 A.D.

XXI NIEDZIELA ZWYKŁA – 28.08.2017 A.D.

1. W tym tygodniu obchodzimy:

w poniedziałek - wspomnienie Św. Augustyna, biskupa

we wtorek – wspomnienie Męczeńskiej śmierci Św. Jana Chrzciciela

w piątek – wspomnienie NMP Królowej Pokoju i Bł. Bronisławy

1. W tym tygodniu przypada Pierwszy Piątek i Pierwsza Sobota Miesiąca. W Pierwszy Piątek Ks. Proboszcz odwiedzi swoich chorych od 8.30. Ks. Wikariusz odwiedzi chorych na wioskach i na ul. Barlineckiej od 14.30. Spowiedź św. przed poranną Mszą Św. i od 17.00. Serdecznie zachęcamy do Sakramentu Pokuty dzieci i młodzież, nauczycieli, pracowników szkoły przed rozpoczynającym się Nowym Rokiem Szkolnym. Na zakończenie Mszy Św. wieczornej odprawimy nabożeństwo pierwszopiątkowe połączone z Koronką do Bożego Miłosierdzia w intencji naszych bliskich zmarłych. W Pierwszą Sobotę Miesiąca Ks. Wikariusz odwiedzi chorych w Lipianach.

1. W środy zapraszamy na Nowennę do NMP Nieustającej Pomocy na 18.00.

1. W przyszłą niedzielę z racji Pierwszej Niedzieli Miesiąca na zakończenie każdej Mszy Św. pokłonimy się przed Najświętszym Sakramentem. Po Mszy Św. o 11.00 nastąpi zmiana tajemnic Żywego Różańca.

1. Zapraszamy do udziału w Dożynkach Archidiecezjalnych, które odbędą się dziś w Pyrzycach, w parafii pw. NMP Bolesnej, przy ul. Staromiejskiej 28. Prezentacja wieńców nastąpi o godz. 13.30, a Msza Święta rozpocznie się o godz. 14.30. informacje, jakoby dożynki zostały odwołane są nieprawdziwe. Odwołano tylko dożynki gminne w Pyrzycach i Choszcznie. Dożynki Archidiecezjalne się dziś odbędą.

1. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy potrzebnych łask i obfitości Bożego Błogosławieństwa, a wypoczywającym udanego odpoczynku.