Ogłoszenia duszpasterskie 06.08.2017 A.D.

PRZEMIENIENIE PAŃSKIE 06. 08. 2017 r.

1. W tym tygodniu obchodzimy:

• wtorek - św. Dominika
  • środa - św. Teresy Benedykty od Krzyża – współpatronki Europy
  • czwartek - św. Wawrzyńca
  • piątek - św. Klary

2. W środę zapraszamy na Nowennę do NMP Nieustającej Pomocy, a w piątek na Koronkę do Bożego Miłosierdzia w intencji naszych zmarłych na 18.00 .

3. W okresie wakacji spowiedź św. w dni powszednie przed poranną i wieczorną Mszą św

4. W przyszłą niedzielę ofiarami do puszek wspierać będziemy KUL i WTUS, nie będzie kwesty na rzecz odnowy naszej świątyni z racji odpustu, który odbędzie się 15 sierpnia. Podczas VI Odpustowej Biesiady na Rynku będzie można wrzucić symboliczny grosik na odnowę naszego kościoła.

5. W związku z festynem rodzinnym organizowanym w naszej parafii 15 sierpnia z okazji Święta Wniebowzięcia Najświętszej Maryi zwracamy się z ogromną prośbą do wszystkich parafianek o upieczenie ciast i włączenie się do akcji lepienia pierogów. Dochód z rozprowadzonych smakołyków w całości zostanie przeznaczony na remont świątyni. Wszelkie informacje dotyczące ww. działań u pań Zofii Piróg i Bożeny Kryśków.

6. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy potrzebnych łask i obfitości Bożego Błogosławieństwa, a za wszelkie oznaki życzliwości i wsparcia serdeczne Bóg zapłać.