Ogłoszenia duszpasterskie 04.12.2016 A.D.

II NIEDZIELA ADWENTU

1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominać będziemy:

we wtorek 06.12 – Św. Mikołaja – biskupa

w środę 07. 12 – Św. Ambrożego– biskupa

w czwartek 08.12 – Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP - Msze Św.,

w tym dniu Msze Święte w naszym kościele o 7.00 i 18.00.

Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy potrzebnych łask i obfitości Bożego Błogosławieństwa.

2. Przeżywamy dziś Dzień Modlitwy i Pomocy Materialnej Kościołowi na Wschodzie. Ofiary składane na tacę przeznaczone będą na pomoc Kościołowi w krajach byłego Związku Radzieckiego.

3. We wtorek 6.12 o 16.30 w naszym kościele odbędzie się spotkanieze Św. Mikołajem dzieci objętych akcją Drzewko Szczęścia.

4. Na Msze Św. Roratnie zapraszamy w poniedziałki, wtorki, środy i czwartki na 18.00. Prosimy dzieci o przynoszenie lampionów, a dorosłych świec. W środę roraty poprzedzone będą Nowenną do NMP Nieustającej Pomocy.

5. W zakrystii kościoła przez cały Adwent możemy nabywać opłatki na wigilijny stół. Opłatki nie będą roznoszone po domach.

6. Przy wyjściu z kościoła od strony obrazu Matki Bożej można nabywać świece – Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom.

7. W przyszłą niedzielę Stowarzyszenie „Zaczynaj” po każdej Mszy Św. przeprowadzi kwestę na remont naszego kościoła.

8. Za wszystkie przejawy wsparcia i życzliwości składamy:Serdeczne Bóg Zapłać.