Ogłoszenia duszpasterskie 25.09.2016 r.

XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA

1.  W tym tygodniu wspominać będziemy:

- 27.09 wtorek – Św. Wincentego a` Paulo, kapłana,

- 28.09 środa    - Św. Wacława, męczennika,

- 29.09 czwartek – Święto Św. Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała,

- 30.09 piątek – Św. Hieronima, kapłana,

- 01.10 sobota – Św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dziewicy i doktora Kościoła,

- 02.10 niedziela – Św. Aniołów Stróżów.

Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy potrzebnych łask i obfitości Bożego Błogosławieństwa.

2.  W środę o godzinie 18.00 Nowenna do NMP Nieustającej Pomocy, następnie Msza Św.

3.  W sobotę  01.10 z racji Pierwszej Soboty Miesiąca – odwiedziny chorych tylko przez Ks. Wikariusza w Osetnej i Lipianach od 8.30.

Ks. Proboszcz odwiedzi swoich chorych w pierwszy piątek miesiąca 07.10 od 8.30. Również Ks. Wikariusz odwiedzi chorych w pierwszy piątek miesiąca 07.10 od 14.30 w Miedzyniu i od 15.00 w Skrzynce.

4. W sobotę rozpoczynamy różańcowy miesiąc październik. Nabożeństwa Różańcowe w dni powszednie po wieczornej Mszy Św. a w niedziele o 17.30.

5. W przyszłą niedzielę na Mszy Św. o 10.00 poświęcimy różańce dzieciom przygotowującym się do Pierwszej Komunii Św. Przypominamy, że rodzice kupują różańce we własnym zakresie. Po tej  Mszy Św. w kościele organizacyjne spotkanie rodziców dzieci klas III SP.

6. Również w najbliższą niedzielę zmiana tajemnic Żywego Różańca po Mszy Św. o 11.30.

7. Gminna Komisja Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych informuje, że w sobotę 01. 10  o 11.00 w bibliotece miejskiej w Lipianach odbędzie się spotkanie grupy wsparcia dla osób uzależnionych po przebytej terapii. Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy.

8. Informujemy, ze podczas ostatniej kwesty cegiełek-widokówek zebrano  1115 PLN i 1 EURO. Wszystkim darczyńcom – Serdeczne Bóg Zapłać.

9. Za wszystkie przejawy wsparcia i życzliwości składamy: Serdeczne Bóg Zapłać.