Ogłoszenia duszpasterskie 04.09.2016 r.

XXIII NIEDZIELA W CIĄGU ROKU

1.  W tym tygodniu wspominać będziemy:

• czwartek:  Narodzenie NMP (Matki Bożej Siewnej), na Mszy św.
    o godzinie 1800 poświęcenie ziarna przeznaczonego do siewu;
  • piątek:  bł. Aniela Salawa

2. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy potrzebnych łask i  obfitości Bożego błogosławieństwa.

3. W środę o godzinie 1800 nowenna do MB Nieustającej Pomocy, następnie Msza św. wieczorna.

4. Stowarzyszenie „Zaczynaj” informuje, że w niedzielę 11 września br. nie będzie zbiórki na remont świątyni ze względu na prowadzoną zbiórkę ofiar na zakup nowego tabernakulum i monitoringu kościoła.

5. Informujemy Parafian, że zostało zamówione nowe tabernakulum, które powinno do nas dotrzeć ok. 20 września, zakupiony już został projektor do świątyni i naczynia liturgiczne, które zastąpią skradzione.

6. Od soboty 3. września kontynuujemy modlitwę przebłagalną w łączności z całą diecezją za grzech świętokradztwa z prośbą o miłosierdzie dla sprawców.

7. Za wszelkie przejawy wsparcia i życzliwości składamy serdeczne Bóg zapłać!