INTENCJE MSZALNE 29.01.2023 r. – 05.02.2023 r.
NIEDZIELA – 29 STYCZNIA – IV Niedziela Zwykła
8.00 +Melania Awinas (29 greg.)
9.30 +Józef (21 r. śm.) i Witold (1 r. śm.) Skoczylas, ++zm. z Rodz. Skoczylas
11.00 +Anna i Jan Pławeccy, ++zm. z Rodzin Bonk i Pławeckich
12.30 Skrzynka O potrzebne łaski dla męża, dzieci i wnuków
18.00 Dz-bł. z prośbą o Boże bł., łaski i opiekę MB dla Mateusza Maciejaka z ok. 18 r. urodzin
PONIEDZIAŁEK – 30 STYCZNIA
7.00 +Melania Awinas (30 greg.)
18:00 +Ryszard (1 r. śm.) i Barbara Prus
WTOREK – 31 STYCZNIA - św. Jana Bosko
7.00 +Lucyna Wieczorek (int. od chrześniaka Mirosława)
18:00 +Marta Górska (3 r. śm.) – int. od przyjaciół i rodziny
ŚRODA – 1 LUTEGO
7.00 +Jan Awinas (1 greg.)
18.00 1. O Boże bł., łaski, opiekę MB i zdrowie dla Jerzego z ok. 80 r. ur., 2. O zdrowie i Boże bł., dla Teodora i Tobiasza, 3. O zdrowie, Boże bł. i opiekę MB dla Iwony Możdżeń w podziękowaniu za opiekę medyczną nad naszą mamą, 4. O zdrowie, Boże bł. i opiekę MB dla Jadwigi Staszków z ok. 80 r. ur. (int. od dzieci), 5. O zdrowie i potrzebne łaski dla wszystkich modlących się w int. Marii, 6. W pewnej intencji Panu Bogu wiadomej, 7. O łaskę zdrowia i opiekę MB dla Oliwii, 8. O Boże bł. i opiekę MB dla Dymitra, który walczy na wojnie na Ukrainie, 9. O łaskę zdrowia dla Adama, 10. O Bł. Boże, łaski, zdrowie, opiekę MB dla Grażyny i Jej Bliskich, Bożeny oraz o zdrowie dla Marii, 11. O potrzebne łaski, zdrowie dla Marii i Mateusza, 12. O Dary Ducha Św. przez wstawiennictwo NMP
CZWARTEK – 2 LUTEGO - święto Ofiarowania Pańskiego
10.00 +Małgorzata Kryśków
16:30 Skrzynka
18:00 +Jan Awinas (2 greg.)
PIĄTEK – 3 LUTEGO
7.00 +Jan Awinas (3 greg.)
18.00 1. +Marian Malicki (2 r. śm.), 2. +Kazimierz Król (6 r. śm.), 3. +Krystyna Pawlak (18 r. śm.) – int. od córki z rodziną, 4. +Katarzyna Jaroszonek (30 d. p.p.), 5. +Zofia, Henryk, Ryszard Sztankowscy, Czesław Grochulski, 6. +Halina i Antoni Zawadzińscy, 7. +Andrzej Iwaniuk 8. +Janina (w rocz. śm.), Antoni i Henryk, 9. +Bartłomiej (4 r. śm.), Jan i Helena Rozmarniewicz, Maria i Ryszard Pętel, Maciej Jurkin, 10. +Grażyna Kula (3 m-c po śm.), 11. +Ks. Jan, +Ks. Paweł, +Ks. Eugeniusz, +Ks. Piotr, +Marian, ++Kapłani pracujący w naszej Parafii, 12. Dusze w czyśćcu cierpiące
SOBOTA – 4 LUTEGO
7.00 +Jan Awinas (4 greg.)
18:00 +Zofia i Jan Godlewscy, ++zm. z Rodziny
NIEDZIELA – 5 LUTEGO – V Niedziela Zwykła
8.00 +Jan Awinas (5 greg.)
9.30 +Aniela Bogdanowska (5 r. śm.)
11.00 +Anna Kruk (int. od mamy)
12.30 Skrzynka +Stefan Gębala
18.00 +Elżbieta i Zbigniew Królikowscy
8:00
9:30
11:00
18:00
12:30
7:00
18:00
16:30
(w czasie roku szkolnego)