INTENCJE MSZALNE 27.11.2022 r. – 04.12.2022 r.
NIEDZIELA – 27 LISTOPADA – I Niedziela Adwentu
8.00 +Leonora Dołęgowska (39 r. śm.)
9.30 +Anna Ziobrowska (27 r. śm.), ++zm. z Rodzin Ziobrowskich i Bruckich
11.00 O Boże bł., dary Ducha Świętego i opiekę MB dla ks. Proboszcza z racji zbliżających się imienin 12.30 Skrzynka +Władysław, Janina, Szczepan, Czesław Kubiaczyk, Ewa i Jan Wieczór, Bronisława Oszczyk
18.00 +Janina i Henryk Szmaglińscy
PONIEDZIAŁEK – 28 LISTOPADA
7.00 Za Parafian
18.00 +Anna, Stanisław, Florentyna i Alojzy Matul, Leokadia Rostenis
WTOREK – 29 LISTOPADA
7.00
18.00 +Władysława Kądziela (1 r. śm.)
ŚRODA – 30 LISTOPADA - święto św. Andrzeja Apostoła
7.00 +Andrzej Możdżeń
18.00 1. O Boże bł., łaski i opiekę MB dla Wojciecha z ok. urodzin, 2. O powrót do zdrowia i opiekę MB dla Józefa, 3. O Boże bł. i opiekę MB dla nowo ochrzczonego Marcela, 4. W pewnej intencji Panu Bogu wiadomej, 5. O łaskę zdrowia i opiekę MB dla Oliwii, 6. O łaskę zdrowia dla Adama, 7. O Bł. Boże, łaski, zdrowie, opiekę MB dla Grażyny i Jej Bliskich, Bożeny oraz o zdrowie dla Marii, 8. O potrzebne łaski, zdrowie dla Marii i Mateusza, 9. O Dary Ducha Św. przez wstawiennictwo NMP
CZWARTEK – 1 GRUDNIA
7.00 +Krystyna Szympel
18.00 +Władysława, Michał i Maria Majowicz
PIĄTEK – 2 GRUDNIA
7.00
18.00 1. +Barbara Resiak, 2. ++Rodzice: Nadzieja i Jan Zielińscy, Marianna i Józef Kaczmarek, ++zm. z ich Rodzin, 3. +Zdzisław Resiak (21 r. śm.), Lena i Anna Kruk, Danuta i Zenon Ziobrowscy, 4. +Ewa (w rocz. śm.) i Jan Biernaccy, 5. +Zofia Jaszkiewicz (7 r. śm.), ++zm. z Rodz. Krupińskich, 6. +Mieczysław Herezo (35 r. śm.), 7. +Michał i Anastazja Sochaccy, 8. ++Piotr Szczechowicz (1 r. śm.), Agata, Czesław, Wioletta i Witon Szczechowicz, Elżbieta, Stefan, Maria, Helena, Henryka, Franciszek, Aniela Konopniccy, Maria, Jan, Zygfryd Podgórscy, Zdzisława, Wiesław Najmrodzcy, Grażyna i Marian Kucharscy, Herbert Böhm, 9. +Kamil Kuczyński (int. od Zofii i Zdzisława Figura), 10. +Ks. Jan, +Ks. Paweł, +ks. Eugeniusz, +ks. Piotr, +Marian, ++Kapłani pracujący w naszej Parafii, 11. Dusze w czyśćcu cierpiące
SOBOTA – 3 GRUDNIA - św. Franciszka Ksawerego
7.00 +Wiesław i Paweł Baj
18.00 +Zygmunt Reszelewski (30 r. śm.)
NIEDZIELA – 4 GRUDNIA – II Niedziela Adwentu
8.00 +Gertruda, Władysław, Janina, Henryk Ławniczak, Grzegorz, Franciszka, Krystyna, Maria, Wanda Lipińscy, Jan, Mariola Jaroszonek
9.30 +Małgorzata Kryśków (17 r. śm.)
11.00 +Barbara Kosenda (int. z racji imienin)
12.30 Skrzynka +Stefan Gębala
18.00 +Maciej Zubik (2 r. śm.)
8:00
9:30
11:00
18:00
12:30
7:00
18:00
16:30
(w czasie roku szkolnego)