OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - 25.09.2022 r.

XXVI Niedziela Zwykła

1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła obchodzimy:
    - we wtorek 27.09. – wspomnienie św. Wincentego a Paulo, prezbitera
    - w środę 28.09. - wspomnienie św. Wacława, męczennika
    - w czwartek 29.09. - święto Michała, Gabriela i Rafała, Archaniołów
    - w piątek 30.09. - wspomnienie św. Hieronima, prezbitra i doktora Kościoła
    - w sobotę 01.10. - wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dziewicy i doktora Kościoła
  1. W dzisiejszą niedzielę zbierane są ofiary do puszek Caritas na rzecz Hospicjum św. Jana Ewangelisty w Szczecinie, by wesprzeć to dzieło miłosierdzia i pomocy wobec chorych na nowotwory.
  1. W sobotę rozpoczynamy różańcowy miesiąc październik. Na nabożeństwa różańcowe zapraszamy codziennie o godz. 17:30. Różaniec dla dzieci i młodzieży – w czwartki o godz. 17:00.
  1. W tym tygodniu zapraszamy na nabożeństwo pięciu pierwszych sobót miesiąca na godz. 17:00.
  1. W przyszłą pierwszą niedzielę miesiąca października na zakończenie każdej Mszy św. pokłonimy się przed Najświętszym Sakramentem i odmówimy dziesiątkę różańca świętego. Dodatkowego nabożeństwa różańcowego tego dnia nie będzie. Po Mszy św. o godz. 11:00 nastąpi zmiana tajemnic Żywego Różańca.
  1. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia obfitości Bożych Łask. Za wszelkie przejawy życzliwości i ofiary – Serdeczne Bóg Zapłać.