OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - 18.09.2022 r.

XXV Niedziela Zwykła

1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła obchodzimy:
    - we wtorek 20.09. – wspomnienie św. Andrzeja Kim Taegon prezbitera, Pawła Hong Hasang i Towarzyszy męczenników
    - w środę 21.09 - święto św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty
    - w piątek 23.09. - wspomnienie św. Pio z Pietrelciny prezbitera
  1. Stowarzyszenie „Zaczynaj” informuje, że podczas ubiegłotygodniowej kwesty przeznaczonej na dalszą renowację naszej świątyni, zwłaszcza na pokrycie kosztów odnowienia witraży oraz z wpłat na konto remontowe parafii i konto stowarzyszenia zebrano 3434 zł. Bóg zapłać za wspieranie tego szczytnego celu.
  1. W następną niedzielę będą zbierane ofiary do puszek Caritas na rzecz Hospicjum św. Jana Ewangelisty w Szczecinie, by wesprzeć to dzieło miłosierdzia i pomocy wobec chorych na nowotwory.
  1. potkanie organizacyjne dla pielgrzymów przed wyjazdem na Jasną Górę dzisiaj po Mszy św. o 11:00.
  1. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia obfitości Bożych Łask. Za wszelkie przejawy życzliwości i ofiary – Serdeczne Bóg Zapłać.