INTENCJE MSZALNE 28.08.2022 r. – 04.09.2022 r.
NIEDZIELA – 28 SIERPNIA – XXII Niedziela Zwykła
8.00 +Karolina Kot (45 r. śm.)
9.30 +Mieczysław Skoczylas (27 r. śm.) i ++zm. z Rodziny
11.00 +Jan (21 r. śm.), Mariusz (8 r. śm.), Zofia, Pelagia, Antoni i Felicjan Krajewscy
12.30 Skrzynka +Jan Rychlik
18.00 +Marianna Koza (w rocz. śm.)
PONIEDZIAŁEK – 29 SIERPNIA - Męczeństwo św. Jana Chrzciciela
18.00 +Antoni Krajewski (11 r. śm.), Jan, Felicjan i Mariusz Krajewscy
WTOREK – 30 SIERPNIA
18.00 +Stanisława Spławska (14 r. śm.)
ŚRODA – 31 SIERPNIA
18.00 1. O Boże bł., zdrowie i opiekę MB dla Stefanii Zajkowskiej, 2. O zdrowie dla Marianny, 3. O Bożą opiekę i pocieszenie dla Rodziców opłakujących odejście syna, 4. Dziękczynna za szczęśliwe narodziny Michała, z prośbą o Boże bł. i opiekę MB dla niego i rodziny, 5. Dziękczynna za wszystkich modlących się za Marię, z prośbą o Boże bł., opiekę MB i zdrowie dla nich, 6. Dziękczynna za przeżyte lata, z prośbą o zdrowie, potrzebne łaski i opiekę MB dla Krystyny Czak z ok. 96 r. ur. oraz dla całej jej rodziny (int. od Weroniki), 7. O ulgę w cierpieniu i skuteczne leczenie Marii, 8. O Boże bł. i opiekę MB dla nowoochrzczonego Fabiana, 9. O łaskę zdrowia i opiekę MB dla Oliwii, 10. O łaskę zdrowia dla Adama, 11. O Bł. Boże, łaski, zdrowie, opiekę MB dla Grażyny i Jej Bliskich, Bożeny oraz Marii, 12. O potrzebne łaski, zdrowie dla Marii i Mateusza, 13. O Dary Ducha Św. przez wstawiennictwo NMP
CZWARTEK – 1 WRZEŚNIA
7.00 Za dzieci, młodzież i pracowników oświaty rozpoczynających nowy rok szkolny i katechetyczny
18.00 +Bronisława Samoćko i Bronisława Ignasiak
PIĄTEK – 2 WRZEŚNIA
7.00 +Czesława Gruszczyńska (int. od kuzynostwa z Rodziny Gałdynów)
18.00 1. +Genowefa, Michał i Henryk Cioch, 2. +Henryk Szeląg (3 r. śm.) – int. od żony i synów z rodzinami, 3. +Grażyna Makarewicz (30 d. p.p.) oraz Lucyna Mańko i Tadeusz Makarewicz, 4. +Kazimierz Kuczyński (30 d. p.p.), 5. +Elżbieta i Stefan Konopniccy, Agata, Czesław i Piotr Szczechowicz, Henryk Böhm, ++zm. z Rodzin Konopnickich, Wierzbickich, Podgórskich, Szczechowiczów, Najmrodzkich i Kucharskich, 6. +Ks. Jan, +Ks. Paweł, +Ks. Eugeniusz, +Marian, ++Kapłani pracujący w naszej Parafii, 7. Dusze w czyśćcu cierpiące
SOBOTA – 3 WRZEŚNIA - św. Grzegorza Wielkiego
7.00 +Izabella Rola
18.00 +Helena i Marian Kacperscy, Walentyna i Jan Wiśniewscy
NIEDZIELA – 4 WRZEŚNIA – XXIII Niedziela Zwykła
8.00 +Wojciech Janik (9 r. śm.)
9.30 +Maciej Zubik
11.00 +Bronisława Rutkowska (int. z racji imienin)
12.30 Skrzynka +Stefan Gębala (int. od Eweliny, Arkadiusza i Mariusza z Rodzinami)
18.00 +Edmund Pożarski, Stefania i Henryk Boguccy
8:00
9:30
11:00
18:00
12:30
7:00
18:00
16:30
(w czasie roku szkolnego)