INTENCJE MSZALNE 05.06.2022 r. – 12.06.2022 r.
NIEDZIELA – 5 CZERWCA – Uroczystość Zesłania Ducha Świętego
8.00 +Małgorzata Kryśków
9.30 +Piotr Zienkiewicz (9 greg.)
11.00 +Barbara Kosenda (3 r. śm.)
12.30 Skrzynka +Stefan i Stanisława Florek, Stanisław Kruczkowski
18.00 ++zm. z Rodzin Lachowicz i Piwnik
PONIEDZIAŁEK – 6 CZERWCA - uroczystość NMP Matki Kościoła
7.00 +Piotr Zienkiewicz (10 greg.)
18.00 +Danuta (2 r. śm.) i Mieczysław Japoł
WTOREK – 7 CZERWCA
7.00 Za Ojczyznę, Ojca Św. Franciszka, Radio Maryja i wszystkie dzieła przy nim powstałe. O Błogosławieństwo Boże i opiekę Najświętszej Matki dla o. Dyrektora, wszystkich pracowników duchownych i świeckich oraz ofiarodawców na te dzieła
18.00 +Piotr Zienkiewicz (11 greg.)
ŚRODA – 8 CZERWCA - św. Jadwigi
7.00 +Piotr Zienkiewicz (12 greg.)
18.00 Msza Święta z Nowenną do NMP Nieustającej Pomocy 1. O zdrowie, potrzebne łaski i opiekę MB dla Małgorzaty i Kazimierza, 2. O Boże bł., potrzebne łaski, zdrowie i opiekę MB dla członkiń IV Róży ŻR, 3. O zdrowie i opiekę MB dla Aleksa, 4. O zdrowie i opiekę MB dla Szymona, 5.O łaskę zdrowia i opiekę MB dla Oliwii, 6. O łaskę zdrowia dla Adama, 7. O Bł. Boże, łaski, zdrowie, opiekę MB dla Grażyny i Jej Bliskich, Bożeny oraz Marii, 8. O potrzebne łaski, zdrowie dla Marii i Mateusza, 9. O Dary Ducha Św. przez wstawiennictwo NMP, 10. O szczęśliwe rozwiązaniendla Agnieszki i Artura, 11. O łaskę zdrowia dla Piotra
CZWARTEK – 9 CZERWCA - święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana
7.00 +Czesława Gruszczyńska
18.00 +Piotr Zienkiewicz (13 greg.)
PIĄTEK – 10 CZERWCA
7.00 +Piotr Zienkiewicz (14 greg.)
18.00 Msza Święta zbiorowa za Zmarłych z Koronką do Bożego Miłosierdzia 1. +Janina i Stefan Sokalscy (int. od wnuka Łukasza z Rodziną), 2. +Stanisław Ostrówka (10 m-c po śm.), Katarzyna, Józef, Sławomir, 3. +Janina (1 r. śm.), Tadeusz, Jan i Tadeusz Kanclerz, 4. +Edward Kot (11 m-c po śm.), 5. +Izabella Rola, 6. +Edward Michnowski (30 d. p.p.), 7. +Zbigniew Mazur (30 d. p.p.), 8. +Maria Korzeniewicz (30 d. p.p.), 9. +Krystyna Szwand (30 d. p.p.), 10. +Henryka Budziszewska (30 d. p.p.), 11. +Jerzy Świerzyński (9 m-c po śm.), 12. +Wacława (25 r. śm.) i Bogusław Przybylscy, Janusz Cywiński, Mariusz Jugowicz, 13. +zmarłe Członkinie IV Róży ŻR, 14. +Ks. Jan, +Ks. Paweł, +Ks. Eugeniusz, +Marian, ++Kapłani pracujący w naszej Parafii, 15. Dusze w czyśćcu cierpiące, 16. +Longina i Franciszek Konopscy, Stefania i Franciszek Szawica, Tadeusz Szawica, 17. +Helena i Jan Dymkowscy, Wanda i Jan Nachnybida, Stanisław, Anna i Kazimierz Dusza, 18. +Stanisław i Natalia Mendeluk (w r.śm.), Adam, Ewa, i Mieczysław Mendeluk
SOBOTA – 11 CZERWCA - św. Barnaby
7.00 O Boże bł., potrzebne łaski, opiekę MB i zdrowie dla Piotra i Pawła z ok. 40 r. ur.
18.00 +Piotr Zienkiewicz (15 greg.)
NIEDZIELA – 12 CZERWCA – Uroczystość Najświętszej Trójcy
8.00 +Robert i Lech Maryniak
9.30 +Henryk i Janina Szmaglińscy
11.00 +Piotr Zienkiewicz (16 greg.)
12.30 Skrzynka +Mirosław (13 r. śm.), Józefa (2 r. śm.), Lech i Henryk Bajer
18.00 +Anna Bednarczyk (2 r. śm.), Władysława i Marian Kądziela
8:00
9:30
11:00
18:00
12:30
7:00
18:00
16:30
(w czasie roku szkolnego)