INTENCJE MSZALNE 29.05.2022 r. – 05.06.2022 r.
NIEDZIELA – 29 MAJA – Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego
8.00 +Józefa Knobluch (29 greg.)
9.30 +Jan Piróg (1 r. śm.)
11.00 +Piotr Zienkiewicz (2 greg.)
12.30 Skrzynka O zdrowie i Boże bł. dla Ewy i Barbary z ok. urodzin oraz dla Stanisławy i Zofii z ok. imienin
18.00 O Boże bł., potrzebne łaski i opiekę MB dla Macieja Zubika z racji 1 r. ur.
PONIEDZIAŁEK – 30 MAJA - święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Archikatedralnej w Szczecinie
7.00 +Piotr Zienkiewicz (3 greg.)
18.00 +Józefa Knobluch (30 greg.)
WTOREK – 31 MAJA - święto Nawiedzenia NMP
6.30 Dz-bł. w 24 r. święceń kapłańskich ks. Piotra Kiliana
18.00 +Piotr Zienkiewicz (4 greg.)
ŚRODA – 1 CZERWCA - św. Justyna
7.00 +Piotr Zienkiewicz (5 greg.)
18.00 Msza Święta z Nowenną do NMP Nieustającej Pomocy 1. O Boże bł., potrzebne łaski i opiekę MB dla dzieci i wnuków oraz o szczęśliwe rozwiązanie dla córki i synowej, 2. O Boże bł. dla całej rodziny, 3. O zdrowie dla dzieci i wnuków (int. z racji Dnia Dziecka), 4. O zdrowie i opiekę MB dla Aleksa, 5. O zdrowie i opiekę MB dla Szymona, 6.O łaskę zdrowia i opiekę MB dla Oliwii, 7. O łaskę zdrowia dla Adama, 8. O Bł. Boże, łaski, zdrowie, opiekę MB dla Grażyny i Jej Bliskich, Bożeny oraz Marii, 9. O potrzebne łaski, zdrowie dla Marii i Mateusza, 10. O Dary Ducha Św. przez wstawiennictwo NMP, 11. Dziękczynna za uratowanie Natalii i syna , z prośbą o zdrowie, Boże bł. i opiekę MB dla całej rodziny Nowaków.
CZWARTEK – 2 CZERWCA
7.00 W int. wnuków, o Boże bł. i opiekę MB
18.00 +Piotr Zienkiewicz (6 greg.)
PIĄTEK – 3 CZERWCA - św. Karola Lwangi i Towarzyszy Męczenników
7.00 +Piotr Zienkiewicz (7 greg.)
18.00 Msza Święta zbiorowa za Zmarłych z Koronką do Bożego Miłosierdzia 1. +Aniela i Józef Bogdanowscy, Anna i Michał Kryśków, 2. +Zygmunt Najmrodzki (6 r. śm.), 3. +Stanisława, Stanisław, Mirosław (50 r. śm.), Tadeusz (10 r. śm.), Jolanta Chmieleccy, Kazimierz Stachowicz, Krystyna Marciniak, 4. +Izabella Rola (30 d. p.p.), 5. +Jerzy, Genowefa, Krystyna Morcinek, Adrian Orłow (1 r. śm.), 6. +Bogdan Lipiński (2 r. śm.), 7. +Jerzy, Józef, Zbigniew Wojtalik (int. z ok. Dnia Dziecka), 8. +Genowefa, Zofia, Michał, Jan Kaniuga i ++zm. z Rodz. Kaniuga, 9. +Ks. Jan, +Ks. Paweł, +Ks. Eugeniusz, +Marian, ++Kapłani pracujący w naszej Parafii, 10. Dusze w czyśćcu cierpiące
SOBOTA – 4 CZERWCA
7.00 O Boże bł., potrzebne łaski, opiekę MB i zdrowie dla Teresy Zembrzyckiej z ok. 90 r. ur. (int. od dzieci i wnuków)
18.00 +Piotr Zienkiewicz (8 greg.)
NIEDZIELA – 5 CZERWCA – Uroczystość Zesłania Ducha Świętego
8.00 +Małgorzata Kryśków
9.30 +Piotr Zienkiewicz (9 greg.)
11.00 +Barbara Kosenda (3 r. śm.)
12.30 Skrzynka +Stefan i Stanisława Florek, Stanisław Kruczkowski
18.00 ++zm. z Rodzin Lachowicz i Piwnik
8:00
9:30
11:00
18:00
12:30
7:00
18:00
16:30
(w czasie roku szkolnego)