OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 08.05.2022 r.

IV Niedziela Wielkanocna

1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła obchodzimy:

- w poniedziałek 09.05. – uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski

- w piątek 13.05. – wspomnienie dowolne NMP z Fatimy

- w sobotę 14.05 – święto św. Macieja Apostoła

2. Dzisiaj Stowarzyszenie „Zaczynaj” prowadzi comiesięczną kwestę na dalszą renowację naszej świątyni, zwłaszcza na odnowienie witraży w prezbiterium. Darowizny można również wpłacać na konto remontowe parafii i konto Stowarzyszenia „Zaczynaj”. Za wspieranie tego dzieła składamy serdeczne Bóg zapłać.

3. W przyszłą niedzielę 15.05. na Mszy Św. o 11:00 przeżyjemy Uroczystość Pierwszej Komunii Św. dzieci z klas trzecich z naszej Parafii. W związku z tym niedzielna Msza św. w Skrzynce w następnym tygodniu będzie odprawiona wyjątkowo o godz. 13:00.

4. Na Nabożeństwa Majowe zapraszamy codziennie o 17:45. Środowa nowenna do MB Nieustającej Pomocy oraz piątkowa Koronka do Bożego Miłosierdzia w miesiącu maju połączone będą z Nabożeństwem Majowym.

5. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia obfitości Bożych Łask. Za wszelkie przejawy życzliwości i ofiary – Serdeczne Bóg Zapłać.