OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 23.01.2022 r.

III Niedziela Zwykła

1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła obchodzimy:

- w poniedziałek 24.01. – wspomnienie św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła

- we wtorek 25.01. – święto Nawrócenia Św. Pawła Apostoła

- w środę 26.01. – wspomnienie św. Tymoteusza i Tytusa, biskupów

- w piątek 28.01. – wspomnienie św. Tomasza z Akwinu, prezbitera i doktora Kościoła

2. W dzisiejszą niedzielę prowadzimy zbiórkę do puszek na fundację „Kirche in not”, czyli dla kościołów w potrzebie.

3. Przeżywamy niedzielę w Tygodniu modlitw o Jedność Chrześcijan. Niech intencja zjednoczenia w jednym, świętym, powszechnym i apostolskim Kościele wszystkich wyznawców Chrystusa towarzyszy naszym modlitwom.

4. Zapraszamy na Mszę św. i spotkanie formacyjne młodzież klas VIII szkoły podstawowej, która przygotowuje się do przyjęcia sakramentu bierzmowania. Msza św. i spotkanie odbędą się we wtorek 25.01. o godz. 18:00 w kościele.

5. Przypominamy o sanitarnych zasadach bezpieczeństwa, obowiązujących w naszym kościele.

6. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia obfitości Bożych Łask. Za wszelkie przejawy życzliwości i ofiary – Serdeczne Bóg Zapłać.

Ks, Kanonik Andrzej Stolarski