INTENCJE MSZALNE 23.01.2022 r. – 30.01.2022 r.
NIEDZIELA – 23 STYCZNIA – III Niedziela Zwykła
8.00 +Czesław Brzeziński (3 r. śm.)
9.30 ++Czesław (7 r. śm.), Bronisława i Helena Ignasiak
11.00 +Janina Szmaglińska (1 r. śm.)
12.30 Skrzynka ++Teresa i Jacek Stacherzak, +Stanisław Bernadzki
18.00 +Albert Herezo (10 r. śm.)
PONIEDZIAŁEK – 24 STYCZNIA - św. Franciszka Salezego
7.00 Za Parafian
18.00 +Janina Sokalska (int. od Heleny Słabosz z Łężkowic)
WTOREK – 25 STYCZNIA - święto Nawrócenia Św. Pawła
7.00 Za Parafian
18.00
ŚRODA – 26 STYCZNIA - św. Tymoteusza i Tytusa
7.00
18.00 Msza Święta z Nowenną do NMP Nieustającej Pomocy 1. O Boże bł. dla całej Rodziny, 2. O Boże bł., potrzebne łaski, opiekę MB i zdrowie dla Zofii i Henryka Ziarkowskich oraz Krystyny i Tadeusza Sobolewskich (int. z ok. Dnia Babci i Dziadka), 3. Dz-bł. z prośbą o Boże bł., potrzebne łaski i zdrowie dla Agnieszki z racji 32 r. ur., 4. O zdrowie, Boże bł. i nawrócenie w Rodzinie, 5. O zdrowie i opiekę MB dla Aleksa, 6. O zdrowie i opiekę MB dla Szymona, 7. O łaskę zdrowia i opiekę MB dla Oliwii, 8. O łaskę zdrowia dla Adama, 9. O Bł. Boże, łaski, zdrowie, opiekę MB dla Grażyny i Jej Bliskich, dla Izabeli i Bożeny oraz Marii, 10. O potrzebne łaski, zdrowie dla Marii i Mateusza, 11. O Dary Ducha Św. przez wstawiennictwo NMP
CZWARTEK – 27 STYCZNIA
7.00
18.00 O Boże bł. , dary Ducha Św. dla dzieci i wnuczów
PIĄTEK – 28 STYCZNIA - św. Tomasza z Akwinu
7.00 Do Matki Bożej-Patronki Dobrej Śmierci o nawrócenie grzeszników i łaskę dobrej śmierci dla członków Apostolstwa i ich rodzin
18.00 Msza Święta zbiorowa za Zmarłych z Koronką do Bożego Miłosierdzia 1. +Antoni Pulikowski, Janina, Adolf i Marianna Woch, Janina Kruszyńska, 2. +Genowefa Kotlarz (22 r. śm.), Leokadia Przeździak (22 r. śm.), ++zm. z Rodzin Kotlarz i Przeździak, 3. +Zygmunt Szeszko (30 d. po śm.), 4. +Stanisław Demczuk, 5. +Jan Piróg (8 m-c po śm.), 6. +Zofia i Iwona Spychała, ++zm. z Rodzin Spychała , Rela i Hippmann, 7. +Ks. Jan, +Ks. Paweł, +Ks. Eugeniusz, +Marian, ++Kapłani pracujący w naszej Parafii, 8. Dusze w czyśćcu cierpiące
SOBOTA – 29 STYCZNIA
7.00
18.00 1. +Kazimierz (6 r. śm.), Janina, Stanisław, Barbara i Wiesław z Rodz. Król; 2. O zdrowie i Boże bł. dla Szymona oraz o potrzebne łaski dla jego rodziców i siostry
NIEDZIELA – 30 STYCZNIA – IV Niedziela Zwykła
8.00 +Józef Skoczylas (20 r. śm.), ++zm. z Rodz. Skoczylas
9.30 +Aniela Bogdanowska (4 r. śm.)
11.00 ++Anna i Jan Pławeccy, ++zm. z Rodzin Bonk i Pławeckich
12.30 Skrzynka +Jan Malicki (2 r. śm.)
18.00 +Witold Łysy (33 r. śm.) i ++zm. z Rodzinyv
8:00
9:30
11:00
18:00
12:30
7:00
18:00
16:30
(w czasie roku szkolnego)