OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 16.01.2022 r.

II Niedziela Zwykła

1.W tym tygodniu w liturgii Kościoła obchodzimy:

- w poniedziałek 17.01. – wspomnienie św. Antoniego, opata

- we środę 19.01. – wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa

- w piątek 21.01. – wspomnienie św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy

2. Stowarzyszenie „Zaczynaj” informuje, że podczas ubiegłotygodniowej kwesty na spłatę kredytu zaciągniętego przez Parafię w związku z remontem naszego kościoła zebrano 3697,05 zł, na konto remontowe parafii i konto stowarzyszenia wpłynęło 640 zł. Bóg zapłać za wspieranie tego szczytnego celu.

3. Od jutra w dni powszednie wracamy do sprawowania Mszy św. o godz. 18:00.

4. W piątek 21.01. obchodzimy Dzień Babci, a w sobotę 22.01. Dzień Dziadka. Pamiętajmy o naszych Babciach i Dziadkach w modlitwie.

5. Zakończyliśmy spotkania kolędowe w kościele, które ze względu na pandemię zastąpiły tradycyjną wizytę duszpasterską w domach. Serdeczne Bóg zapłać za Waszą obecność na Mszach św. kolędowych, za życzliwość, miłe słowa i życzenia przekazywane i załączane po spotkaniach, a także za indywidualne zaproszenia na wizytę. Ofiary składane przy okazji spotkań kolędowych są przeznaczone na utrzymanie parafii oraz na działalność duszpasterską księży i w części na utrzymanie Kurii.

6. Przypominamy o sanitarnych zasadach bezpieczeństwa, obowiązujących w naszym kościele.

7. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia obfitości Bożych Łask. Za wszelkie przejawy życzliwości i ofiary – Serdeczne Bóg Zapłać.