INTENCJE MSZALNE 14.11.2021 r. – 21.11.2021 r.
NIEDZIELA – 14 LISTOPADA – XXXIII Niedziela Zwykła
8.00 ++Maria, Alfons, Jan i Julian Jaroszewicz, ++zm. z Rodziny
9.30 +Stefania, +Franciszek, +Józef Adamowscy, ++Anna i Stefan Szadowiak
11.00 +Bronisława (9 r. śm.), +Jan, +Władysław Samoćko, +Anna Straszewska
12.30 Skrzynka +Janina Szmaglińska (greg. 12)
18.00 +Robert Maryniak (22 r. śm.)
PONIEDZIAŁEK – 15 LISTOPADA
7.00 ++Martyna (13 r. śm.) i Jan (33 r. śm.) Maruszczak
18.00 +Janina Szmaglińska (greg. 13)
WTOREK – 16 LISTOPADA
7.00 Za Parafian
18.00 +Janina Szmaglińska (greg. 14)
ŚRODA – 17 LISTOPADA - św. Elżbiety Węgierskiej
7.00 +Janina Szmaglińska (greg. 15)
18.00 Msza Święta z Nowenną do NMP Nieustającej Pomocy 1. Dziękczynna za udzielone łaski Lidii, 2. W pewnej intencji Panu Bogu wiadomej, 3. O zdrowie dla syna Jerzego, 4. O zdrowie i opiekę MB dla Jasia Nowaka z ok. 2 r. ur., 5. O zdrowie i opiekę MB dla Aleksa, 6. O zdrowie i opiekę MB dla Szymona, 7. O łaskę zdrowia i opiekę MB dla Oliwii, 8. O łaskę zdrowia dla Adama, 9. O Bł. Boże, łaski, zdrowie, opiekę MB dla Grażyny i Jej Bliskich, dla Izabeli i Bożeny oraz Marii, 10. O potrzebne łaski, zdrowie dla Marii i Mateusza, 11. O Dary Ducha Św. przez wstawiennictwo NMP, 12. O powrót do zdrowia i opiekę MB dla syna Michała
CZWARTEK – 18 LISTOPADA - bł. Karoliny Kózkówny
7.00 +Janina Szmaglińska (greg. 16)
18.00 +Gertruda, +Władysław, +Janina, +Henryk Ławniczak, +Grzegorz, +Franciszka, +Krystyna, +Maria, +Wanda Lipińscy, +Jan, +Mariola Jaroszonek
PIĄTEK – 19 LISTOPADA
7.00 +Janina Szmaglińska (greg. 17)
18.00 Msza Święta zbiorowa za Zmarłych 1. +Leonard Sieniuć (16 r. śm.), 2. ++Józef (15 r. śm.) i Irena Kuzdak, +Agnieszka Migdalska, +Halina Stachowicz, 3. +Paweł Zapotoczny (1 r. śm.), 4. +Stanisława Owsińska (int. od sąsiadów), 5. ++Janina (1 r. śm.) i Roman (12 r. śm.) Herezo, +Anna Bednarczyk, +Józef Obacz, ++Janina, Henryk i Antoni Stolarscy, ++Teresa, Antoni i Michał Żuk, 6. +Maria Tarnowska (30 d. p.p.), 7. ++Wiktoria i Roman Tytoń, +Stefan Nowaczek, 8. +Zbigniew Uberna (30 d. p.p.), 9. ++Irena (1 r. śm.) i Adam Sześciel, 10. +Paulina Urbanowska (51 r. śm.), ++Małgorzata, Jan i Eugenia Kryśków, 11. +Ks. Jan, +Ks. Paweł, +Ks. Eugeniusz, +Marian, ++Kapłani pracujący w naszej Parafii, 12. Dusze w czyśćcu cierpiące
SOBOTA – 20 LISTOPADA - św. Rafała Kalinowskiego
7.00 +Leokadia Winnik (2 r. śm.), +Danuta Maciocha (5 r. śm.), ++zm. z Rodziny
18:00 +Janina Szmaglińska (greg. 18)
NIEDZIELA – 21 LISTOPADA – Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata
8.00 ++Jadwiga i Józef Podraska, +Władysław Korba
9.30 ++Edward (18 r. śm.) i Kazimiera (4 r. śm.) Kotarscy
11.00 +Czesława Michnowicz (4 r. śm.), ++Marianna i Wacław Masny
12.30 Skrzynka O Boże bł., potrzebne łaski, opiekę MB i zdrowie dla Bożeny i Ryszarda z ok. 40 r. zawarcia związku małżeńskiego
18.00 +Janina Szmaglińska (greg. 19)
8:00
9:30
11:00
18:00
12:30
7:00
18:00
16:30
(w czasie roku szkolnego)