INTENCJE MSZALNE 07.11.2021 r. – 14.11.2021 r.
NIEDZIELA – 7 LISTOPADA – XXXII Niedziela Zwykła
8.00 +Maria,+ Adam,+ Bronisław Możejko, +Krzysztof Płuciennik, +Paweł, ++zm. z Rodziny
9.30 +Roman, +Jerzy, +Józef, +Zbigniew Wojtalik
11.00 +Zbigniew Dzido (11 r. śm.)
12.30 Skrzynka +Michalina Pieczonka
18.00 +Janina Szmaglińska (greg. 5)
8.00 +Maria,+ Adam,+ Bronisław Możejko, +Krzysztof Płuciennik, +Paweł, ++zm. z Rodziny
9.30 +Roman, +Jerzy, +Józef, +Zbigniew Wojtalik
11.00 +Zbigniew Dzido (11 r. śm.)
12.30 Skrzynka +Michalina Pieczonka
18.00 +Janina Szmaglińska (greg. 5)
PONIEDZIAŁEK – 8 LISTOPADA
7.00 O Boże bł., zdrowie i potrzebne łaski dla Zofii Sabacińskiej z racji urodzin
18.00 +Janina Szmaglińska (greg. 6)
7.00 O Boże bł., zdrowie i potrzebne łaski dla Zofii Sabacińskiej z racji urodzin
18.00 +Janina Szmaglińska (greg. 6)
WTOREK – 9 LISTOPADA - święto Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej
7.00 +Janina Szmaglińska (greg. 7)
18.00 +Józef Przybyła i ++zm. z Rodziny
7.00 +Janina Szmaglińska (greg. 7)
18.00 +Józef Przybyła i ++zm. z Rodziny
ŚRODA – 10 LISTOPADA - św. Leona Wielkiego
7.00 +Janina Szmaglińska (greg. 8)
18.00 Msza Święta z Nowenną do NMP Nieustającej Pomocy 1. Dziękczynna za udzielone łaski Lidii, 2. Dz-bł. z prośbą o Boże bł., zdrowie i opiekę MB dla Ewy Szpakowskiej z racji 70 r. ur. (int. od koleżanki), 3. Dziękczynna za szczęśliwą operację Joanny oraz za modlitewne wstawiennictwo Kręgu Biblijnego „Siloe” w tej intencji, 4. O zdrowie i opiekę MB dla Aleksa, 5. O zdrowie i opiekę MB dla Szymona, 6. O łaskę zdrowia i opiekę MB dla Oliwii, 7. O łaskę zdrowia dla Adama, 8. O Bł. Boże, łaski, zdrowie, opiekę MB dla Grażyny i Jej Bliskich, dla Izabeli i Bożeny oraz Marii, 9. O potrzebne łaski, zdrowie dla Marii i Mateusza, 10. O Dary Ducha Św. przez wstawiennictwo NMP, 11. O zdrowie dla syna Jerzego, 12.O zdrowie dla brata Sylwestra
7.00 +Janina Szmaglińska (greg. 8)
18.00 Msza Święta z Nowenną do NMP Nieustającej Pomocy 1. Dziękczynna za udzielone łaski Lidii, 2. Dz-bł. z prośbą o Boże bł., zdrowie i opiekę MB dla Ewy Szpakowskiej z racji 70 r. ur. (int. od koleżanki), 3. Dziękczynna za szczęśliwą operację Joanny oraz za modlitewne wstawiennictwo Kręgu Biblijnego „Siloe” w tej intencji, 4. O zdrowie i opiekę MB dla Aleksa, 5. O zdrowie i opiekę MB dla Szymona, 6. O łaskę zdrowia i opiekę MB dla Oliwii, 7. O łaskę zdrowia dla Adama, 8. O Bł. Boże, łaski, zdrowie, opiekę MB dla Grażyny i Jej Bliskich, dla Izabeli i Bożeny oraz Marii, 9. O potrzebne łaski, zdrowie dla Marii i Mateusza, 10. O Dary Ducha Św. przez wstawiennictwo NMP, 11. O zdrowie dla syna Jerzego, 12.O zdrowie dla brata Sylwestra
CZWARTEK – 11 LISTOPADA - św. Marcina z Tours
11.00 Za Ojczyznę
18.00 O Boże bł. i potrzebne łaski dla ks. Marcina z racji imienin
11.00 Za Ojczyznę
18.00 O Boże bł. i potrzebne łaski dla ks. Marcina z racji imienin
PIĄTEK – 12 LISTOPADA - św. Jozafata
7.00 +Janina Szmaglińska (greg. 10)
18.00 Msza Święta zbiorowa za Zmarłych 1. ++Władysław (38 r. śm.) i Celina Smuga, 2. +Kazimierz Waszczyk (10 m-c po śm.), ++zm. z Rodzin Waszczyk, Majewskich i Anioł, 3. +Barbara Prus (30 d. p.p.), 4. +Janina Pełka (30 d. p.p.), 5. ++Zofia i Andrzej Tytoń, ++Józefa i Michał Kapuśniak, 6. ++Stanisława i Jan Iwanow, +Grzegorz Sakowski, +Hanna Czech, ++Konstancja i Józef Kiwara, ++Teresa i Edward Romasłowscy,+ Zofia Iwańska, 7. +Bogdan Mazur (1 r. śm.), 8. +Jerzy Świerzyński (2 m-c po śm.), 9. +Leokadia Winnik (2 r. śm.) i ++zm. z Rodziny, 10. +Ks. Jan, +Ks. Paweł, +Ks. Eugeniusz, +Marian, ++Kapłani pracujący w naszej Parafii, 11. Dusze w czyśćcu cierpiące, 12. +Stanisław Ostrówka (3.m-c p.śm.), +Katarzyna, +Józef, +Sławomir, +Henryk, 13. +Marian Krupiński (55.r.śm.).
7.00 +Janina Szmaglińska (greg. 10)
18.00 Msza Święta zbiorowa za Zmarłych 1. ++Władysław (38 r. śm.) i Celina Smuga, 2. +Kazimierz Waszczyk (10 m-c po śm.), ++zm. z Rodzin Waszczyk, Majewskich i Anioł, 3. +Barbara Prus (30 d. p.p.), 4. +Janina Pełka (30 d. p.p.), 5. ++Zofia i Andrzej Tytoń, ++Józefa i Michał Kapuśniak, 6. ++Stanisława i Jan Iwanow, +Grzegorz Sakowski, +Hanna Czech, ++Konstancja i Józef Kiwara, ++Teresa i Edward Romasłowscy,+ Zofia Iwańska, 7. +Bogdan Mazur (1 r. śm.), 8. +Jerzy Świerzyński (2 m-c po śm.), 9. +Leokadia Winnik (2 r. śm.) i ++zm. z Rodziny, 10. +Ks. Jan, +Ks. Paweł, +Ks. Eugeniusz, +Marian, ++Kapłani pracujący w naszej Parafii, 11. Dusze w czyśćcu cierpiące, 12. +Stanisław Ostrówka (3.m-c p.śm.), +Katarzyna, +Józef, +Sławomir, +Henryk, 13. +Marian Krupiński (55.r.śm.).
SOBOTA – 13 LISTOPADA - św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna
7.00 +Janina Szmaglińska (greg. 11)
16:00 O Boże bł., potrzebne łaski i zdrowie dla Doroty i Marka Mazur z ok. 40 r. ślubu
18:00 +Janusz Wójcicki (senior), ++zm. z Rodz. Wójcickich,+ Marianna Lalkowska
7.00 +Janina Szmaglińska (greg. 11)
16:00 O Boże bł., potrzebne łaski i zdrowie dla Doroty i Marka Mazur z ok. 40 r. ślubu
18:00 +Janusz Wójcicki (senior), ++zm. z Rodz. Wójcickich,+ Marianna Lalkowska
NIEDZIELA – 14 LISTOPADA – XXXIII Niedziela Zwykła
8.00 ++Maria, Alfons, Jan i Julian Jaroszewicz, ++zm. z Rodziny
9.30 +Stefania, +Franciszek, +Józef Adamowscy++Anna i Stefan Szadowiak
11.00 +Bronisława (9 r. śm.), +Jan, +Władysław Samoćko, +Anna Straszewska
12.30 Skrzynka +Janina Szmaglińska (greg. 12)
18.00 +Robert Maryniak (22 r. śm.)
8.00 ++Maria, Alfons, Jan i Julian Jaroszewicz, ++zm. z Rodziny
9.30 +Stefania, +Franciszek, +Józef Adamowscy++Anna i Stefan Szadowiak
11.00 +Bronisława (9 r. śm.), +Jan, +Władysław Samoćko, +Anna Straszewska
12.30 Skrzynka +Janina Szmaglińska (greg. 12)
18.00 +Robert Maryniak (22 r. śm.)
8:00
9:30
11:00
18:00
12:30
7:00
18:00
16:30
(w czasie roku szkolnego)