INTENCJE MSZALNE 19.09.2021 r. – 26.09.2021 r.
NIEDZIELA – 19 WRZEŚNIA – XXV Niedziela Zwykła
8.00 +Bolesław Lener i ++zm. z Rodz. Lener
9.30 ++Maria i Czesław Jurkiewicz, ++Maria i Kazimierz Nasiłowscy
11.00 +Katarzyna, +Stanisław Pawlik
12.30 Skrzynka ++Wojciech i Jerzy Borowiak
18.00 +Genowefa Zajkowska
PONIEDZIAŁEK – 20 WRZEŚNIA - św. Andrzeja Kim Taegon, Pawła Hong Hasang i Towarzyszy
7.00 Za Parafian
18.00 Dziękczynna za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo dla członkiń III Róży ŻR i dla ich rodzin
WTOREK – 21 WRZEŚNIA - święto św. Mateusza
7.00 ++Franciszka i Józef Stolarscy, ++zm. z Rodz. Stolarskich
18.00 +Władysława,+ Franciszek, +Maria, +Eugenia, +Józef Czekaj
ŚRODA – 22 WRZEŚNIA
7.00 +Jan Piróg (int. od rodziny z Kielc)
18.00 Msza Święta z Nowenną do NMP Nieustającej Pomocy 1. O Boże bł., łaski i opiekę MB dla Bronisławy (int. od dzieci i wnuków), 2. O zdrowie, Boże bł. i opiekę MB dla Krystyny z ok. 80 r. ur., 3. O zdrowie i opiekę MB dla Aleksa, 4. O zdrowie i opiekę MB dla Szymona, 5. O łaskę zdrowia i opiekę MB dla Oliwii, 6. O Boże bł. i opiekę MB dla wnuków: Joanny, Sylwiany i Maksymiliana, 7. O łaskę zdrowia dla Adama, 8. O Bł. Boże, łaski, zdrowie, opiekę MB dla Grażyny i Jej Bliskich, dla Izabeli i Bożeny oraz Marii, 9. O potrzebne łaski, zdrowie dla Marii i Mateusza, 10. O Dary Ducha Św. przez wstawiennictwo NMP, Dz-Bł. z prośbą o Boże Bł.. zdrowie i opieke MB dla Elizy z okazji 50 r.ur., 12. Dz. Bł. z prośbą o Boże Bł., potrzebne łaski i opiekę MB dla Sylwii z ok. 40 r.ur.
CZWARTEK – 23 WRZEŚNIA - św. Pio z Pietrelciny
7.00 +Zygmunt Chromy (w rocz. śm.)
18.00 +Andrzej Dynowski (1 r. śm.)
PIĄTEK – 24 WRZEŚNIA
7.00 Do Matki Bożej-Patronki Dobrej Śmierci o nawrócenie grzeszników i łaskę dobrej śmierci dla członków Apostolstwa i ich rodzin
18.00 Msza Święta zbiorowa za Zmarłych z Koronka do Bożego Miłosierdzia 1. +Bolesław Głudkin (20 r. śm.), +Bronisława Głudkin, ++Kazimierz i Zofia Wołk, 2. +Walerian Jerzykowski (3 r. śm.), 3. +Feliks i Alina Poczykowscy, 4. +Michał Warowy, 5. +Zbigniew Dzięgielewski, 6. +Anna Marczak, ++Stefan i Kazimiera Grzywacz, ++Jan i Stefania Lewandowscy, 7. +Ks. Jan, +Ks. Paweł, +Ks. Eugeniusz, +Marian, ++Kapłani pracujący w naszej Parafii, 8. Dusze w czyśćcu cierpiące
SOBOTA – 25 WRZEŚNIA
7.00 Za dusze w czyśćcu cierpiące
18:00 +Henryk Bablok (9 m-c po śm.)
NIEDZIELA – 26 WRZEŚNIA – XXVI Niedziela Zwykła
8.00 +Małgorzata Kryśków
9.30 ++Wanda i Nikodem Sołtysiak, +Łucja Grzebieniek
11.00 +Marian Bogucki (1 r. śm.)
12.30 Skrzynka ++Aleksander Malinowski (8 r. śm.) i Alfreda Mallinowska
18.00 ++Michał (33 r. śm.) i Anastazja Sochaccy, ++Rozalia i Antoni Mulik
INTENCJE MSZALNE 19.09.2021 r. – 26.09.2021 r.
NIEDZIELA – 19 WRZEŚNIA – XXV Niedziela Zwykła
8.00 +Bolesław Lener i ++zm. z Rodz. Lener
9.30 ++Maria i Czesław Jurkiewicz, ++Maria i Kazimierz Nasiłowscy
11.00 +Katarzyna, +Stanisław Pawlik
12.30 Skrzynka ++Wojciech i Jerzy Borowiak
18.00 +Genowefa Zajkowska
PONIEDZIAŁEK – 20 WRZEŚNIA - św. Andrzeja Kim Taegon, Pawła Hong Hasang i Towarzyszy
7.00 Za Parafian
18.00 Dziękczynna za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo dla członkiń III Róży ŻR i dla ich rodzin
WTOREK – 21 WRZEŚNIA - święto św. Mateusza
7.00 ++Franciszka i Józef Stolarscy, ++zm. z Rodz. Stolarskich
18.00 +Władysława,+ Franciszek, +Maria, +Eugenia, +Józef Czekaj
ŚRODA – 22 WRZEŚNIA
7.00 +Jan Piróg (int. od rodziny z Kielc)
18.00 1. O Boże bł., łaski i opiekę MB dla syna Bronisławy (int. od dzieci i wnuków), 2. O zdrowie, Boże bł. i opiekę MB dla Krystyny z ok. 80 r. ur., 3. O zdrowie i opiekę MB dla Aleksa, 4. O zdrowie i opiekę MB dla Szymona, 5. O łaskę zdrowia i opiekę MB dla Oliwii, 6. O Boże bł. i opiekę MB dla wnuków: Joanny, Sylwiany i Maksymiliana, 7. O łaskę zdrowia dla Adama, 8. O Bł. Boże, łaski, zdrowie, opiekę MB dla Grażyny i Jej Bliskich, dla Izabeli i Bożeny oraz Marii, 9. O potrzebne łaski, zdrowie dla Marii i Mateusza, 10. O Dary Ducha Św. przez wstawiennictwo NMP
CZWARTEK – 23 WRZEŚNIA - św. Pio z Pietrelciny
7.00 +Zygmunt Chromy (w rocz. śm.)
18.00 +Andrzej Dynowski (1 r. śm.)
PIĄTEK – 24 WRZEŚNIA
7.00 Do Matki Bożej-Patronki Dobrej Śmierci o nawrócenie grzeszników i łaskę dobrej śmierci dla członków Apostolstwa i ich rodzin
18.00 1. +Bolesław Głudkin (20 r. śm.), +Bronisława Głudkin, ++Kazimierz i Zofia Wołk, 2. +Walerian Jerzykowski (3 r. śm.), 3. +Feliks i Alina Poczykowscy, 4. +Michał Warowy, 5. +Zbigniew Dzięgielewski, 6. +Anna Marczak, ++Stefan i Kazimiera Grzywacz, ++Jan i Stefania Lewandowscy, 7. +Ks. Jan, +Ks. Paweł, +Ks. Eugeniusz, +Marian, ++Kapłani pracujący w naszej Parafii, 8. Dusze w czyśćcu cierpiące
SOBOTA – 25 WRZEŚNIA
7.00 Za dusze w czyśćcu cierpiące
18:00 +Henryk Bablok (9 m-c po śm.)
NIEDZIELA – 26 WRZEŚNIA – XXVI Niedziela Zwykła
8.00 +Małgorzata Kryśków
9.30 ++Wanda i Nikodem Sołtysiak, +Łucja Grzebieniek
11.00 +Marian Bogucki (1 r. śm.)
12.30 Skrzynka ++Aleksander Malinowski (8 r. śm.) i Alfreda Mallinowska
18.00 ++Michał (33 r. śm.) i Anastazja Sochaccy, ++Rozalia i Antoni Mulikv
8:00
9:30
11:00
18:00
12:30
7:00
18:00
16:30
(w czasie roku szkolnego)