OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 11.07.2021 r.

XV Niedziela Zwykła

1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła obchodzimy:
- we poniedziałek 12.07. – wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa i męczennika
- we wtorek 13.07. – wspomnienie św. pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta
- w czwartek 15.07. – wspomnienie św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła
- w piątek 16.07. – wspomnienie NMP z Góry Karmel

2. W dzisiejszą niedzielę Stowarzyszenie „Zaczynaj” prowadzi kwestę na pokrycie kosztów kredytu w związku z remontem naszego kościoła. Darowizny można również wpłacać na konto remontowe parafii i konto Stowarzyszenia „Zaczynaj”. Za wspieranie tego dzieła składamy serdeczne Bóg zapłać.

3. W środę zapraszamy na Nowennę do MB Nieustającej Pomocy i w piątek na Koronkę do Bożego Miłosierdzia na godz. 18:00.

4. Do sakramentu spowiedzi można przystąpić jedynie w dni powszednie przed wieczorną Mszą św.

5. Przypominamy o sanitarnych zasadach bezpieczeństwa, tj. konieczności noszenia w kościele maseczki.

6. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia obfitości Bożych Łask. Za wszelkie przejawy życzliwości i ofiary – Serdeczne Bóg Zapłać.