INTENCJE MSZALNE 27.06.2021 r. – 04.07.2021 r.
NIEDZIELA – 27 CZERWCA – XIII Niedziela Zwykła
8.00 +Włodzimierz Kot (11 r. śm.)
9.30 +Henryk Szmagliński (11 r. śm.)
11.00 +Mariola Jaroszonek (28 greg.)
12.30 Skrzynka O zdrowie i Boże bł. dla Janiny z ok. imienin
18.00 +Anastazja Sochacka (4 r. śm.)
PONIEDZIAŁEK – 28 CZERWCA - św. Ireneusza
18.00 +Mariola Jaroszonek (29 greg.)
WTOREK – 29 CZERWCA - uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła
18.00 +Mariola Jaroszonek (30 greg.)
ŚRODA – 30 CZERWCA
18.00 Msza Święta z Nowenną do NMP Nieustającej Pomocy 1. zdrowie i opiekę MB dla Szymona, 2. O zdrowie, opiekę MB i wszelkie łaski dla członkiń VII Róży ŻR oraz dla ich rodzin, 3. Dz-bł. z prośbą o Boże bł. i opiekę MB dla nowoochrzczonej Jowity, 4. Dziękczynna za łaskę I Komunii św. Mateusza, 5. O Boże bł. i opiekę MB dla nowoochrzczonej Liliany, 6. O łaskę zdrowia i opiekę MB dla Oliwii, 7. O opiekę MB i uzdrowienie dla Barbary, 8. O łaskę zdrowia dla Adama, 9. O Bł. Boże, łaski, zdrowie, opiekę MB dla Grażyny i Jej Bliskich, dla Izabeli i Bożeny oraz Marii, 10. O potrzebne łaski, zdrowie dla Marii i Mateusza, 11. O Dary Ducha Św. przez wstawiennictwo NMP
CZWARTEK – 1 LIPCA - św. Ottona
18.00 Dz-bł. w intencji Stanisława z ok. 70 r. ur. z prośbą o dalsze łaski, Boże bł. i zdrowie
PIĄTEK – 2 LIPCA
18.00 Msza Święta zbiorowa za Zmarłych z Koronką do Bożego Miłosierdzia 1. +Jan Piróg (30 d. p.p.), 2. +Helena Nemic (30 d. p.p.), 3. +Jan Tokarz, 4. +Henryk Bablok (6 m-c po śm.), 5. +Feliks, Bronisława, Jan Smoląg, Longina, Konrad Komońscy, ++zm. z Rodz., 6. +Irena i Zdzisław, 7. ++zmarłe Członkinie VII Róży ŻR, 8. +Stefan Wereśniak (w r. śm.), Stanisław Kotlarz (w r. śm.), Halina Przeździak (w r. śm.), ++zm. z Rodzin Kotlarz, Wereśniak, Przeździak, Zielińskich i Dołęgowskich, 9. +Henryka Pelczyńska (int. od Łucji), 10. +Ks. Jan, +Ks. Paweł, +Ks. Eugeniusz, +Marian, ++Kapłani pracujący w naszej Parafii, 11. Dusze w czyśćcu cierpiące, 12. +Halina (10.r.śm.), +Wanda, +Bernard, +Zbigniew Szpakowscy
SOBOTA – 3 LIPCA - św. Tomasza Apostoła
18.00 +Mirosław Skorupski
NIEDZIELA – 4 LIPCA – XIV Niedziela Zwykła
8.00 +Zofia Kozak, ++zm. z Rodz.
9.30 +Ryszard Zawadzki (w r. śm.)
11.00 +Mieczysława Woźnicka, Tadeusz Konik, Stanisław Woźnicki
12.30 Skrzynka +Władysława, Marianna i Jan Szczęśniak
18.00 +Maciej Zubik
8:00
9:30
11:00
18:00
12:30
7:00
18:00
16:30
(w czasie roku szkolnego)