INTENCJE MSZALNE 06.06.2021 r. – 13.06.2021 r.
NIEDZIELA – 6 CZERWCA – X Niedziela Zwykła
8.00 +Małgorzata Kryśków
9.30 +Mariola Jaroszonek (7 greg.)
11.00 +Barbara Kosenda (2 r. śm.)
12.30 Skrzynka ++Stefan i Stanisława Florek, +Stanisław Kruczkowski
18.00 +Łucja Grzebieniek (1 r. śm.)
PONIEDZIAŁEK – 7 CZERWCA
7.00 +Mariola Jaroszonek (8 greg.)
18.00 +Danuta Japoł (1 r. śm.)
WTOREK – 8 CZERWCA - św. Jadwigi Królowej
7.00 +Piotr Zienkiewicz (15 r. śm.)
18.00 +Mariola Jaroszonek (9 greg.)
ŚRODA – 9 CZERWCA
7.00 +Mariola Jaroszonek (10 greg.)
18.00 Msza Święta z Nowenną do NMP Nieustającej Pomocy 1. O Boże bł., potrzebne łaski i opiekę MB dla Wiktorii, Michaliny, Julii i Jowity oraz dzieci, 2. O łaskę zdrowia i opiekę MB dla Oliwii, 3. Dziękczynna za otrzymaną opiekę i pomoc w leczeniu ciężkiej choroby Szymona, z prośbą o dalszą opiekę MB i pomoc Bożą w jego uzdrowieniu, 4. O opiekę MB i uzdrowienie dla Barbary, 5. O łaskę zdrowia dla Adama, 6. O Bł. Boże, łaski, zdrowie, opiekę MB dla Grażyny i Jej Bliskich, dla Izabeli i Bożeny oraz Marii, 7. O potrzebne łaski, zdrowie dla Marii i Mateusza, 8. O Dary Ducha Św. przez wstawiennictwo NMP, O szczęśliwy przebieg operacji i zdrowie dla wnuczka Haniego
CZWARTEK – 10 CZERWCA
7.00 +Łucja i Roman Arbaszewscy
18.00 +Mariola Jaroszonek (11 greg.)
PIĄTEK – 11 CZERWCA - uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa
7.00 +Mariola Jaroszonek (12 greg.)
18.00 Msza Święta zbiorowa za Zmarłych z Koronką do Bożego Miłosierdzia 1. +Robert Maryniak, ++zm. z Rodzin Maryniak i Skoczylas, 2. +Józefa (1 r. śm.), ++Mirosław (12 r. śm.) i Lech Bajer, 3. +Maria Arbaszewska, 4. +Zdzisław Rozalski (30 d. p.p.), 5. ++Michał i Anastazja Sochaccy, 6. +Danuta Japoł (1 r. śm.), +Mieczysław, +Leon, +Salomea, +Zenon Japoł, 7. ++Julia i Antoni Zielińscy i ++zm. z Rodz., 8. +Ks. Jan, +Ks. Paweł, +Ks. Eugeniusz, +Marian, ++Kapłani pracujący w naszej Parafii, 9. Dusze w czyśćcu cierpiące, 10. +Antoni, +Janina, +Henryk, 11. +Adam Seweryn
SOBOTA – 12 CZERWCA - Niepokalanego Serca NMP
7.00 +Anna Bednarczyk (1 r. śm.)
18.00 +Mariola Jaroszonek (13 greg.)
NIEDZIELA – 13 CZERWCA – XI Niedziela Zwykła
8.00 +Eugeniusz Orzechowski (11 r. śm.)
9.30 +Mariola Jaroszonek (14 greg.)
11.00 Dz-bł. w 30. rocznicę święceń kapłańskich ks. Proboszcza
12.30 Skrzynka +Halina Siemińska (1 r. śm.) i ++zm. z Rodz. Siemińskich
18.00 ++Antoni Ziobrowski i Antoni Brucki (int. z racji imienin)
8:00
9:30
11:00
18:00
12:30
7:00
18:00
16:30
(w czasie roku szkolnego)