OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 16.05.2021 r.

Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

1. Dzisiaj na Mszach Św. o godz. 9:30 i 11:00 dzieci z klas III przystąpią do I Komunii św. W białym tygodniu zapraszamy wszystkie dzieci na nabożeństwo majowe i Mszę świętą codziennie, za wyjątkiem wtorku, na godz. 17:30. Wręczenie obrazków odbędzie się w piątek na Mszy św. wieczornej.

2. Stowarzyszenie „Zaczynaj” informuje, że podczas ubiegłotygodniowej kwesty na spłatę kredytu zaciągniętego przez Parafię w związku z remontem naszego kościoła oraz z wpłat na konto remontowe parafii i konto stowarzyszenia zebrano 4063,10 zł i 5 Euro. Bóg zapłać za wspieranie tego szczytnego celu.

3. W najbliższy wtorek 18.05. na Mszy św. o godz. 18:00 ks. Abp Andrzej Dzięga udzieli sakramentu bierzmowania młodzieży z naszej parafii i z parafii w Batowie. Polecajmy kandydatów do tego sakramentu Panu Bogu w naszych modlitwach.

4. Nowennę przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego odmawiamy codziennie do soboty włącznie w ramach nabożeństw majowych.

5. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, która kończy Okres Wielkanocny.

6. Na Nabożeństwa Majowe zapraszamy codziennie o 17:30. Środowa nowenna do MB Nieustającej Pomocy oraz piątkowa Koronka do Bożego Miłosierdzia w miesiącu maju połączone będą z Nabożeństwem Majowym.

7. Przypominamy o sanitarnych zasadach bezpieczeństwa, czyli obowiązku zachowania odpowiedniego dystansu od innych osób oraz konieczności noszenia w kościele maseczki.

8. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia obfitości Bożych Łask. Za wszelkie przejawy życzliwości i ofiary – Serdeczne Bóg Zapłać.