Ogłoszenia duszpasterskie 21.02.2021 A.D.

1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła obchodzimy:
- w poniedziałek 22.02. – święto Katedry św. Piotra Apostoła

2. Stowarzyszenie „Zaczynaj” informuje, że podczas ubiegłotygodniowej kwesty na spłatę kredytu zaciągniętego przez Parafię w związku z remontem naszego kościoła zebrano 2713,27 zł. Bóg zapłać za wspieranie tego szczytnego celu.

3. W Wielkim Poście zapraszamy na Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w każdy piątek o 17.30 dla wszystkich, tj. dzieci, młodzieży i dorosłych. Na nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym zapraszamy w każdą niedzielę o 17:15. Na Gorzkich Żalach zbierać będziemy ofiary na kwiaty do Bożego Grobu. Ofiary na kwiaty można również składać do skarbony wystawionej przed ołtarzem.

4. W środę zapraszamy na Nowennę do NMP Nieustającej Pomocy na godz. 18:00. Natomiast w piątek na rozpoczęcie Mszy św. wieczornej odmówimy w ramach aktu pokutnego jedną dziesiątkę Koronki do Miłosierdzia Bożego za naszych zmarłych.

5. W przyszłą niedzielę, jak co roku, przy wyjściu z kościoła będziemy mogli złożyć swoje ofiary do puszek na tzw. Missio ad Gentes, czyli na wsparcie misji.

6. Biuro parafialne jest nieczynne. Sprawy pilne zgłaszamy telefonicznie, zapytania można również kierować mailowo. Na ewentualną wizytę w biurze należy umówić się telefonicznie.

7. Przypominamy o sanitarnych zasadach bezpieczeństwa, czyli obowiązku zachowania odpowiedniego dystansu od innych osób oraz konieczności noszenia w kościele maseczki.

8. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia obfitości Bożych Łask. Za wszelkie przejawy życzliwości i ofiary – Serdeczne Bóg Zapłać.