Intencje Mszalne 24.01. - 31.01.2021 A.D.
NIEDZIELA – 24 STYCZNIA – III Niedziela Zwykła
8.00 +Aniela, +Józef Bogdanowscy, +Anna, +Michał Kryśków
9.30 +Jan Sochacki (greg. 24)
11.00 +Czesław (6 r. śm.), +Bronisława, +Helena Ignasiak
12.30 Skrzynka ++z Rodzin Bosowskich i Karsznia, +Henryk Cioch
18.00 +Marian Bogucki (4 m-c po śm.)
PONIEDZIAŁEK – 25 STYCZNIA - święto Nawrócenia Św. Pawła
7.00 Za dusze w czyśćcu cierpiące
18.00 +Jan Sochacki (greg. 25)
WTOREK – 26 STYCZNIA - św. Tymoteusza i Tytusa
7.00 +ks. Piotr Leśniak (greg.)
18.00 +Jan Sochacki (greg. 26)
ŚRODA – 27 STYCZNIA
7.00 +Jan Sochacki (greg. 27)
18.00 Msza Święta z Nowenną do NMP Nieustającej Pomocy 1. Dziękczynna z prośbą o wiele łask Bożych dla Kai z okazji 1 r. ur., 2. O zdrowie i Boże bł. dla Szymona, 3. Dziękczynna za otrzymane łaski Joanny, 4. O zdrowie i potrzebne łaski dla Roberta z Wrocławia, 5. O zdrowie dla wnuczki, opiekę MB dla jej bliskich oraz dla wszystkich wspierających modlitwą, 6. O łaskę zdrowia dla Adama, 7. O Bł. Boże, łaski, zdrowie, opiekę NMP dla Grażyny i Jej Bliskich, dla Izabeli i Bożeny oraz Marii, 8. O potrzebne łaski, zdrowie dla Marii i Mateusza, 9. O Dary Ducha Św. przez wstawiennictwo NMP
CZWARTEK – 28 STYCZNIA - św. Tomasza z Akwinu
7.00 Za Parafian
18.00 +Jan Sochacki (greg. 28)
PIĄTEK – 29 STYCZNIA
7.00 +Jan Sochacki (greg. 29)
18.00 Msza Święta zbiorowa za Zmarłych z Koronką do Bożego Miłosierdzia 1. +Józef Skok (2 m-c po śm.) i ++zm. z Rodz. Skok, 2. +Henryk Bablok, 3. +Janina Kamińska (30 d. p.p.), 4. +Kazimierz Król (4 r. śm.), jego ++Rodzice: Janina i Stanisław oraz +Brat Wiesław, 5. +Marta Górska (1 r. śm.), 6. +Marta i Stanisław Piotrowscy, +Henryk, +Helena i Sławomir Piotrowscy, +Felicja i Jan Babiccy 7. +Ks. Jan, +Ks. Paweł, +Ks. Eugeniusz, +Marian, ++Kapłani pracujący w naszej Parafii, 8. Dusze w czyśćcu cierpiące
SOBOTA – 30 STYCZNIA
7.00 +Henryk Bablok (30 d. p.p.)
18.00 +Jan Sochacki (greg. 30)
NIEDZIELA – 31 STYCZNIA – IV Niedziela Zwykła
8.00 +Jóżef Skoczylas (19 r. śm.), ++zm. z Rodz. Skoczylas
9.30 +Antoni Ziobrowski (24 r. śm.), ++zm. z Rodzin Ziobrowskich i Bruckich
11.00 +Anna i Jan Pławeccy, ++zm. z Rodzin Bonk i Pławeckich
12.30 Skrzynka +Jan Malicki (1 r. śm.), +Zofia i Stanisław Lipińscy
18.00 +Maria i Kazimierz Lubeccy, +Bronisław Krochmal
8:00
9:30
11:00
18:00
12:30
7:00
18:00
16:30
(w czasie roku szkolnego)