Ogłoszenia duszpasterskie 24.01.2021 A.D.

III Niedziela Zwykła

1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła obchodzimy:
- w poniedziałek 25.01. – święto Nawrócenia Św. Pawła Apostoła
- we wtorek 26.01. – wspomnienie św. Tymoteusza i Tytusa, biskupów
- w czwartek 28.01. – wspomnienie św. Tomasza z Akwinu, prezbitera i doktora Kościoła

2. Przeżywamy niedzielę w Tygodniu modlitw o Jedność Chrześcijan. Niech intencja zjednoczenia w jednym, świętym, powszechnym i apostolskim Kościele wszystkich wyznawców Chrystusa towarzyszy naszym modlitwom.

3. Spotkanie organizacyjne dla rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św. odbędzie się w czwartek 28.01. o godz. 18:30 w kościele.

4. W środę zapraszamy na Nowennę do MB Nieustającej Pomocy i w piątek na Koronkę do Bożego Miłosierdzia na godz. 18:00.

5. Biuro parafialne jest nieczynne. Sprawy pilne zgłaszamy telefonicznie, zapytania można również kierować mailowo. Na ewentualną wizytę w biurze należy umówić się telefonicznie.

6. Przypominamy o sanitarnych zasadach bezpieczeństwa, czyli obowiązku zachowania odpowiedniego dystansu od innych osób oraz konieczności noszenia w kościele maseczki.

7. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia obfitości Bożych Łask. Za wszelkie przejawy życzliwości i ofiary – Serdeczne Bóg Zapłać.