Intencje Mszalne 01.11. - 08.11.2020 A.D.
NIEDZIELA – 1 LISTOPADA – Uroczystość Wszystkich Świętych
8.00 +Helena i Roman Lipik, +Władysław Okraszewski
9.30 Za Parafian
11.00 Za zmarłych Parafian
12.30 Skrzynka +Marianna Kostrzewa
18.00 +Zbigniew Dzido (10 r. śm.), +Franciszka, +Edward Dzido
PONIEDZIAŁEK – 2 LISTOPADA - wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych
7.00 Za Parafian
18.00 +Małgorzata Kryśków, +Beata Stencel, +Marianna, +Alicja, +Eugeniusz, +Zenon, +Feliks Orzechowscy
WTOREK – 3 LISTOPADA
7.00 +Kazimierz Jakubowski (1 r. śm.), ++zm. Z Rodzin Jakubowskich, Zadłużnych, Kaczmarowskich, Bosiów, Serwatków i Łacinów
18.00 Za Ojczyznę, Ojca Św. Franciszka, Radio Maryja i wszystkie dzieła przy nim powstałe. O Błogosławieństwo Boże i opiekę Najświętszej Matki dla o. Dyrektora, wszystkich pracowników duchownych i świeckich oraz ofiarodawców na te dzieła
ŚRODA – 4 LISTOPADA - św. Karola Boromeusza
7.00 Za Parafian
18.00 Msza Święta z Nowenną do NMP Nieustającej Pomocy 1. Dziękczynna za otrzymane łaski i zdrowie Lidii, 2. O szczęśliwą operację, powrót do zdrowia i opiekę MB dla Genowefy, 3. O zdrowie dla wnuczki, opiekę MB dla jej bliskich oraz dla wszystkich wspierających modlitwą, 4. O łaskę zdrowia dla Adama, 5. O Bł. Boże, łaski, zdrowie, opiekę NMP dla Grażyny i Jej Bliskich oraz dla Izabeli i Bożeny, 6. O potrzebne łaski, zdrowie dla Marii i Mateusza, 7. O Dary Ducha Św. przez wstawiennictwo NMP
CZWARTEK – 5 LISTOPADA
7.00 +Aniela Duda (2 r. śm.), +Bronisław Duda (53 r. śm.)
18.00 +Karol Obacz (23 r. śm.) – z ok. imienin
PIĄTEK – 6 LISTOPADA
7.00 +Janina Skowron (25 r. śm.)
18.00 Msza Święta zbiorowa za Zmarłych z Koronką do Bożego Miłosierdzia 1. +Leonard Sieniuć, 2. +Barbara Resiak (15 r. śm.), 3. +Małgorzata Kaczorowska (11 r. śm.), 4. +ks. Tadeusz Giedrys, +ks. Bronisław Lose, +ks. Marek Piotrowski, 5. +Ks. Jan, +Ks. Paweł, +Ks. Eugeniusz, +Marian, ++Kapłani pracujący w naszej Parafii, 6. Dusze w czyśćcu cierpiące
SOBOTA – 7 LISTOPADA
7.00 Za Parafian
18.00 +Roman Daniel, ++zm. z Rodz. Król
NIEDZIELA – 8 LISTOPADA – XXXII Niedziela Zwykła
8.00 +Władysław, +Gertruda, +Janina, +Henryk Ławniczak, +Grzegorz, +Franciszka, +Krystyna, +Maria, +Wanda Lipińscy, +Jan, +Mariola Jaroszonek
9.30 +Roman, +Zbigniew, +Józef, +Jerzy Wojtalikowie
11.00 +Bronisława (7 r. śm.), +Jan, +Władysław Samoćko
12.30 Skrzynka +Władysław, +Janina, +Szczepan, +Czesław Kubiaczyk
18.00 +Władysław Korba, +Józef, +Jadwiga Podraska
8:00
9:30
11:00
18:00
12:30
7:00
18:00
16:30
(w czasie roku szkolnego)