Ogłoszenia duszpasterskie – 26.07.2020 A.D.

XVII Niedziela Zwykła

1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła obchodzimy:
- w środę 29.07. – wspomnienie św. Marty
- w piątek 31.07. – wspomnienie św. Ignacego z Loyoli, prezbitera
- w sobotę 01.08. – wspomnienie św. Alfonsa Marii Liguoriego, biskupa i doktora Kościoła

2. Dzisiejszą niedzielą kończymy tzw. Tydzień Św. Krzysztofa, w którym szczególną modlitwą otaczamy kierowców i podróżujących. Po każdej Mszy św. ofiarami do puszek można wspomóc zakup środków transportu dla misjonarzy w ramach akcji 1 grosz za 1 szczęśliwie przejechany kilometr.

3. W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca. Tego dnia zapraszamy na kolejne Nabożeństwo Pierwszych Pięciu Sobót Miesiąca na godz. 17:00.

4. W przyszłą pierwszą niedzielę miesiąca na zakończenie każdej Mszy św. pokłonimy się przed Najświętszym Sakramentem i przyzywać będziemy łask Bożych.

5. W środę zapraszamy na Nowennę do MB Nieustającej Pomocy i w piątek na Koronkę do Bożego Miłosierdzia na godz. 18:00.

6. Z racji na czas wakacji w dni powszednie nie ma Mszy św. o godz. 7:00. Do sakramentu spowiedzi można przystąpić w dni powszednie przed wieczorną Mszą św.

7. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia obfitości Bożych Łask. Za wszelkie przejawy życzliwości i ofiary – Serdeczne Bóg Zapłać.

Ks. dr Marcin Krycki

WIKARIUSZ