Ogłoszenia duszpasterskie 12.07.2020 A.D.

XV NIEDZIELA ZWYKŁA

1.  W tym tygodniu w liturgii Kościoła obchodzimy:

- w poniedziałek 13.07 – Wspomnienie Świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta,

- w środę 15.07 – Wspomnienie Św.Bonawentury Bp dr Kościoła,

- w czwartek 16.07 – Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel

2. W dzisiejszą Drugą Niedzielę Miesiąca Stowarzyszenie Zaczynaj przeprowadzi comiesięczną kwestę na pokrycie kosztów kredytu w związku z remontem naszego kościoła. Za wspieranie tego dzieła składamy serdeczne Bóg Zapłać.

3. W okresie wakacji nie sprawujemy w dni powszednie Mszy Św. o 7.00. Do Sakramentu Pokuty można przystąpić tylko w dni powszednie przed wieczorną Mszą Św.

4. W środę zapraszamy na Nowennę do NMP Nieustającej Pomocy na 18.00, a w piątek na Koronkę do Bożego Miłosierdzia w intencji naszych bliskich Zmarłych i Mszę Św. zbiorową za Zmarłych również o 18.00.

5. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia obfitości Bożych Łask, wypoczywającym – udanego wypoczynku, a za wszelkie przejawy życzliwości i ofiary – Serdeczne Bóg Zapłać.