Ogłoszenia Duszpasterskie – 21.06.2020 r.

XII Niedziela Zwykła

1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła obchodzimy:
- w środę 24.06. – uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela

2. Stowarzyszenie „Zaczynaj” informuje, że podczas ubiegłotygodniowej kwesty na spłatę kredytu zaciągniętego przez Parafię w związku z remontem naszego kościoła zebrano do puszek 3747,50 zł oraz 3,10 Euro. Na konto remontowe i konto Stowarzyszenia „Zaczynaj” wpłacono kwotę 740 zł. W sumie zebrano 4500 zł. Za wspieranie tego dzieła składamy serdeczne Bóg zapłać.

3. W czwartek 25.06. o godz. 17:00 w naszym kościele ks. bp Henryk Wejman udzieli sakramentu bierzmowania młodzieży z naszej parafii oraz z parafii w Batowie. Kandydaci do bierzmowania są zobowiązani do uczestnictwa o godz. 17:45 w nabożeństwie i Mszy św. w poniedziałek i wtorek. Spowiedź św. dla kandydatów w środę o 10:00.
Czwartkowa uroczystość to jednocześnie początek wizytacji kanonicznej, dlatego na Mszę św. na godz. 17:00 zapraszamy wszystkich parafian, a szczególnie członków i przedstawicieli grup i wspólnot działających w naszej parafii.

4. W sobotę 27.06. o godz. 11:00 obędzie się Msza św., podczas której dzieci z naszej parafii przystąpią do I Komunii świętej. Harmonogram spotkań przygotowujących do tej uroczystości znajduje się na stronie internetowej parafii, wszystkie spotkania w tym tygodniu są obowiązkowe dla dzieci i ich rodziców.

5. W przyszłą niedzielę przy wyjściu z kościoła ofiarami do puszek będziemy mogli wesprzeć organizację letniego wypoczynku przez Caritas dla dzieci i młodzieży z ubogich rodzin

6. Na Nabożeństwa Czerwcowe zapraszamy codziennie o godz. 17:45. Środowa nowenna do MB Nieustającej Pomocy oraz piątkowa Koronka do Bożego Miłosierdzia w miesiącu czerwcu połączone będą z Nabożeństwem Czerwcowym.

7. Do sakramentu spowiedzi można przystąpić w dni powszednie przed poranną i wieczorną Mszą św. i w czasie Mszy św. niedzielnych.

8. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia obfitości Bożych Łask. Za wszelkie przejawy życzliwości i ofiary – Serdeczne Bóg Zapłać.