Ogłoszenia duszpasterskie 14.06.2020 A.D.

1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła obchodzimy:
- w środę 17.06. – wspomnienie św. Brata Alberta Chmielowskiego, zakonnika
- w piątek 19.06. – uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa
- w sobotę 20.06. – wspomnienie Niepokalanego Serca NMP

2. W dzisiejszą niedzielę Stowarzyszenie „Zaczynaj” prowadzi kwestę na pokrycie kosztów kredytu w związku z remontem naszego kościoła. Darowizny można również wpłacać na konto remontowe parafii i konto Stowarzyszenia „Zaczynaj”. Za wspieranie tego dzieła składamy serdeczne Bóg zapłać.

3. We wtorek 16.05. o godz. 17:00 w kościele odbędzie się spotkanie z dziećmi przygotowującymi się w do przyjęcia w czerwcu I Komunii św. oraz z ich rodzicami bądź prawnymi opiekunami. Natomiast w czwartek 18.06. o godz. 18:30 również w kościele odbędzie się próba dla kandydatów do przyjęcia sakramentu bierzmowania. Pełny harmonogram spotkań dla obu grup znajduje się na stronie internetowej parafii.

4. W najbliższy czwartek przypada zakończenie tradycyjnie obchodzonej Oktawy Bożego Ciała. Tego dnia na koniec Mszy św. zostaną pobłogosławione wianki i odbędzie się procesja eucharystyczna wokół kościoła, w czasie której śpiewać będziemy Litanię do NSPJ.

5. Na Nabożeństwa Czerwcowe zapraszamy codziennie o godz. 17:45. Środowa nowenna do MB Nieustającej Pomocy oraz piątkowa Koronka do Bożego Miłosierdzia w miesiącu czerwcu połączone będą z Nabożeństwem Czerwcowym.

6. Do sakramentu spowiedzi można przystąpić w dni powszednie przed poranną i wieczorną Mszą św. i w czasie Mszy św. niedzielnych.

7. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia obfitości Bożych Łask. Za wszelkie przejawy życzliwości i ofiary – Serdeczne Bóg Zapłać.